Šlechticové

Počet hráčů2moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 29 hodnocení81
%

Autor:
Zdroj: Z hlavy+ inspirace ve hře Hrad
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7509 krát (4 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Na hřiště, Do tmy, Pohybová, Sportovní, Bojovka, S násilnými prvky, Chodička / strategická, Zážitková / inscenační, Rukodělková / tvořivá
Potřeby: Krabice (velká a bez víka), větve, čtvrtky, barvy (můžou být i pastelky, voskovky a čímkoli, čím se dá malovat), štětce, krabice od bot, nůžky, noviny a lepenku
Hra ve které jde o to, postavit si hrad, ubránit ho a ukrást bohatství dalším.

Pravidla

Tato hra je dobrá na konec tábora. Celý tábor si skupiny šetří nějaké body a tak. Když jich mají dost, každý tým dostane krabici bez víka. To je jejich hrad. Mají nějaký čas si ho upravit. Mohou si udělat cimbuří, věže, okna, střílny (které se nepoužívají) a mnoho dalšího. K tomu si za své body budou moc koupit nějaká vylepšení jako vodní příkop, hradby, katapult a další věci. Dobré je to dělat v lese, kde si můžou najít větve a hrad si zamaskovat. Když budou mít táborníci nějaká stará trička, mikiny, bundy, můžou si i je zamaskovat. Vyrobí si také erb a ten si dají do hradu. Potřebují také nějaké mince (třeba z papíru), šperky (korále,...) a hlavně korunu. Mince a šperky dáme do krabice od bot. Teď jsou peníze jako v truhle. Korunu si schovají někde v hradě nebo okolí. Také si udělají z novin koule, které budou střílet a tím je na deset vteřin omráčí. Každý ať má alespoň 20.
Když hrady dokončí nebo vyprší čas přípravy, hra začíná. Týmy si kradou mince a šperky, ale mohou nést vždy jen jeden kus. Pokud nemají katapult, nesmí házet z hradu. Pokud mají vodní příkop, nesmí šlápnout na noviny, které jej představují. Pokud mají hradby, musí se do nich desetkrát trefit. Pak je hradba zbořena. Cílem hry je zůstat poslední a to docílí tím, že někomu ukradnou všechy mince, šperky, pak korunu a nakonec i erb.
Nyní vám musím říct ještě, že každý hráč má pět životů. Když pětkrát umře, hra pro něj končí.
Pro stížení můžete dát také vybírače daní, který bere mince.
Převod: 2 mince = 1 šperk
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!