Co víme o těch druhých?!

Hodit do Nůše
Počet hráčů10100
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Hru přidal: Žába
Zdroj nebo autor: bylo třeba vymyslet večerní program...
Zapsáno: 2. 9. 2011 v 22.14
Zhléhnuto: 3040 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Pro zasmání, Slovní, Seznamovací
Potřeby: tužka a papír
nemá podtitul

Pravidla

Pokud máte na táboře oddíly, pro hru se budou hodit. Hru je dobré hrát na začátku tábora, kdy se děcka ještě tak dobře neznají.

Z každého odd. půjde jeden člen na startovní čáru (vystřídají se všichni). Na signál tito vybraní vybíhají. Oddíl jehož člen proběhne jako první určenou trasu, pokládá otázky.
Všichni, kteří běželi se postaví před oddíly do jedné lajny vedle sebe. Vítězný odd. pokládá otázky všem naráz, ale pouze takové otázky na které lze odpovědět ano/ne. Odpověď "ano" znamená krok vpřed, odpověď "ne" hráč stojí a dalších otázek se již nezúčastňuje. Pokládají se pouze otázky týkající se zájmů, koníčků, oblíbených a neoblíbených věcí nebo takové jaké si určíte, př.: "Máte rádi bramborové knedlíky?" nebo "Máš sourozence?", "Jezdíš rád na kole?" apod.. Nesmí však být ani příliš obecné jako např.: "Jsi z ČR?" apod. Hráči také nesmí podvádět. Mohou to být třeba i otázky na tělo :)
Za každého hráče, který vystoupí krok dopředu má družstvo pokládající otázky bod. Kolo končí ve chvíli, kdy se po položené otázce nikdo nehne z řady o krok vpřed. Pak začíná další kolo s novou sadou hráčů.
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!