Co víme o těch druhých?!

Počet hráčů10100
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 9 hodnocení24
%

Autor:
Zdroj: bylo třeba vymyslet večerní program...
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2907 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Pro zasmání, Slovní, Seznamovací
Potřeby: tužka a papír
nemá podtitul

Pravidla

Pokud máte na táboře oddíly, pro hru se budou hodit. Hru je dobré hrát na začátku tábora, kdy se děcka ještě tak dobře neznají.

Z každého odd. půjde jeden člen na startovní čáru (vystřídají se všichni). Na signál tito vybraní vybíhají. Oddíl jehož člen proběhne jako první určenou trasu, pokládá otázky.
Všichni, kteří běželi se postaví před oddíly do jedné lajny vedle sebe. Vítězný odd. pokládá otázky všem naráz, ale pouze takové otázky na které lze odpovědět ano/ne. Odpověď "ano" znamená krok vpřed, odpověď "ne" hráč stojí a dalších otázek se již nezúčastňuje. Pokládají se pouze otázky týkající se zájmů, koníčků, oblíbených a neoblíbených věcí nebo takové jaké si určíte, př.: "Máte rádi bramborové knedlíky?" nebo "Máš sourozence?", "Jezdíš rád na kole?" apod.. Nesmí však být ani příliš obecné jako např.: "Jsi z ČR?" apod. Hráči také nesmí podvádět. Mohou to být třeba i otázky na tělo :)
Za každého hráče, který vystoupí krok dopředu má družstvo pokládající otázky bod. Kolo končí ve chvíli, kdy se po položené otázce nikdo nehne z řady o krok vpřed. Pak začíná další kolo s novou sadou hráčů.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!