Kroužek

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 5 až 15
Délka: Do 12 minut
Příprava: Snadná
Zapsáno: 14. 12. 2011 v 20.30
Velmi brutální hra na odreagování a vybití přebytečné energie.

Pravidla

Na zem se nakreslí kruh o průměru nohy dospělého muže (+ - 45 cm;můžete jednoduše použít délku nohy největšího účastníka hry) .Doporučil bych ho kreslit křídou a to klído i na koberec (kruh se rychle maže takže se nemusíte bát že by po něm zůstaly stopy).

Hrači hrají každý sám za sebe. Začíná se za zavřenými dveřmi do místnosti. Po zaznění startovního signálu hráči vběhnou do místnosti a snaží se dostat nohou do vyznačeného kruhu. Hráči se všeljak snaží udržed nohu v kruhu, a to většinou velice brutálně. Čas si zvolíte sami a hru může kdykoli skončit. Po zaznění ukončovacího signálu hry se všichni hráči zastaví a vyhrává ten, kdo má nejvíce nohu v kruhu.

Nedopuručuji hrát moc dlouho a moc často! Také si dávejte pozor na hrany v klubovně a podobné věci o které by se někdo mohl zranit ale to snad nemusim připomínat.

Jelikož tato verze hry může být pro někoho moc brutální tak jsem vymyslel alternativní způsob hry a to tak že se hráči rozdělí do dvou stejně silných týmů a hrajou s ragbyjovým míčem. Po položení míče do kruhu se začne odpočítávat určitý časový limit (+ - 5 sekund) a pokud míč i po této době zůstane v kruhu a to v držení stejného týmu, připisuje si tým bod. Míč se případně může pro zpestření schovat. Princip je v podstatě stejný akorát se přitom využívá více strategie a taktizování a všechny potom tolik nebolí nohy...
Potřeby: Křída
Hru přidal: Jenda/Mirek
Zdroj nebo autor: Vlastní vývoj ve spolupráci s Lumturo Geographic Society
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!