Kroužek

Počet hráčů515
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 37 hodnocení70
%

Autor:
Zdroj: Vlastní vývoj ve spolupráci s Lumturo Geographic Society
Zapsáno:
Zhléhnuto: 15125 krát (9 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Pohybová, Bojovka, S násilnými prvky
Potřeby: Křída
Velmi brutální hra na odreagování a vybití přebytečné energie.

Pravidla

Na zem se nakreslí kruh o průměru nohy dospělého muže (+ - 45 cm;můžete jednoduše použít délku nohy největšího účastníka hry) .Doporučil bych ho kreslit křídou a to klído i na koberec (kruh se rychle maže takže se nemusíte bát že by po něm zůstaly stopy).

Hrači hrají každý sám za sebe. Začíná se za zavřenými dveřmi do místnosti. Po zaznění startovního signálu hráči vběhnou do místnosti a snaží se dostat nohou do vyznačeného kruhu. Hráči se všeljak snaží udržed nohu v kruhu, a to většinou velice brutálně. Čas si zvolíte sami a hru může kdykoli skončit. Po zaznění ukončovacího signálu hry se všichni hráči zastaví a vyhrává ten, kdo má nejvíce nohu v kruhu.

Nedopuručuji hrát moc dlouho a moc často! Také si dávejte pozor na hrany v klubovně a podobné věci o které by se někdo mohl zranit ale to snad nemusim připomínat.

Jelikož tato verze hry může být pro někoho moc brutální tak jsem vymyslel alternativní způsob hry a to tak že se hráči rozdělí do dvou stejně silných týmů a hrajou s ragbyjovým míčem. Po položení míče do kruhu se začne odpočítávat určitý časový limit (+ - 5 sekund) a pokud míč i po této době zůstane v kruhu a to v držení stejného týmu, připisuje si tým bod. Míč se případně může pro zpestření schovat. Princip je v podstatě stejný akorát se přitom využívá více strategie a taktizování a všechny potom tolik nebolí nohy...
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: :)) ragbyový míč.. :D :) pěkně :)
: Myslím si, že pro dodání husté atmosféry je dobré začít nahlas odpočítavat...=o) To tomu dodává teprve ty správné grády...=oD
: V pátek jsme tuto hru hráli na schůzce... Hra se jim líbila... Asi tak prvních 20vteřin se vystrkovali z kruhu atd. poté zaujali pozici že si sedli a dali do toho nohy takže doporučuji hodně krátký čas
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!