Pantomima tichou poštou

Hru přidal: Mofik
Zdroj nebo autor: Instruktoři HDW Opty
Zapsáno: 12. 2. 2012 v 14.11
Zhléhnuto: 55945 krát (29 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Do terénu, Na hřiště, Na cestu, Na sníh, K ohni či posezení, Pohybová, Pro zasmání, Divadelní / dramatická
Potřeby: -
Zkuste si zahrát hru tichá pošta pantomimicky.

Pravidla

Hráči se rozdělí do několika mužstev (klidně může být jen jedno) a stoupnou si do zástupu. Poslednímu z nich vedoucí pošeptá věc, kterou má předvést (ne úplně složitou, např. nějaké exotické zvíře vždycky zabere).

Tento hráč poté poklepe na rameno na osobu před ním, která se k němu otočí, a právě tomuto člověku věc pantomimou předvádí. Hádač nemluví, pouze pokud si myslí, že uhádl, zvedne ruku nebo jinak naznačí, že uhádl. Tímto přebírá štafetu a stejnou věc předvádí další osobě v řadě stejným systémem. Takto se pokračuje až na konec (začátek zástupu).

Poslední hádač pak nahlas poví, co to je (má pouze jeden pokus).

Vyhrává mužstvo, které jako první a přesně uhádne. Jelikož pouze málokteré mužstvo uhádne onu věc, jde hlavně o zábavu než o závody, takže každý tým může dostat na představení jinou věc (více zábavy).

Důležité je, aby ti, kteří to už mají "za sebou", nemluvili a neradili. Musí tiše stát a dívat se (smát se mohou - a určitě budou).
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!