Lidské bingo

Počet hráčů9moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 64 hodnocení55
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 12962 krát (4 denně)
Parametry: Do místnosti, Seznamovací
Potřeby: Herní tikety
Úkolem této seznamovací hry je získat podpis do každého políčka na herním tiketu s různými vlastnostmi či zkušenostmi.

Pravidla

Předem je potřeba připravit herní tikety - to jsou mřížky ve kterých je o něco málo méně políček, něž kolik asi bude hrát lidí. V každém políčku je jedna vlastnost, zkušenost nebo nějaký jiný příznak - např. 'Má modré oči', 'Byl už někdy v Rusku', 'Hraje na bicí', 'Je levák', 'Studuje medicínu', 'Umí programovat v PHP', 'Má boty velikosti 39', 'Má příjmení kratší než 6 písmen' a podobně - důležité je, aby ke každé položce náležel alespoň jeden hráč, který by odpovídal požadavku.
Každý hráč potom dostane jeden herní tiket. Jeho úkolem je sehnat podpisy do všech políček. Každý hráč může do jednoho tiketu umístit jen jeden svůj platný podpis, tedy do 4x4 mřížky musí přijít 16 různých podpisů od různých lidí. Není vyloučeno nechat si jeden podpis škrtnout a umísit ho výhodněji na jiné políčko.
Vítězí ten, komu s jako prvnímu podaří zaplnit celý tiket.
 

Alternativní pravidla

: Skvělý jako ice breaker, hráli jsme několikrát v češtině i angličtině v ESN Liberec se zahraničními studenty. Hráli jsme 7x7 na první tři (řada, sloupec nebo úhlopříčka) a pak na první tři co mají všechno :-) tj. cca na 30min. Některý věci byly dost těžký (třeba jen 1x) ale vždycky to vyšlo :-)
: Do políček kterých je asi 5x5 si necháme napsat jméno hráče. Do každého políčka vždy jednoho. Pak už se jen říkají jména či přezdívky a komu se jako prvnímu podaří vyškrtat jednu řadu či sloupec vyhrává.

Komentáře

: Jednou jsem tuto hru hrála ještě s pravidlem, že po tom, co jsem získala od někoho podpis jsem musela oběhnout hřiště (volejbalové hřiště, co jsme měli v areálu) a pak jsem se mohla ptát po dalším podpisu. Na konci hry jsme si taky některý podpis ověřili. Např. když někdo podepsal, že umí stojku, tak nám ji nakonec předvedl.
: Je to dobrá hra..na táboře jsme to hráli asi v 90 lidech a byla to docela sranda..
: Nápad se mi zdá geniální, jdu to dnes vyzkoušet :)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!