Demonstrace

Počet hráčů515
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 131 hodnocení79
%

 
Autor:
Zdroj: neznámý
Zapsáno:
Zhléhnuto: 21352 krát (6 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Na hřiště, Bojovka, S násilnými prvky
Potřeby: žádné
Tábor policistů se snaží rozehnat skupinku demonstrantů protestujících proti globalizaci.

Pravidla

Na začátku se hráči rovnoměrně rozdělí do dvou nesmiřítelných táborů policistů a demostrantů. Demonstranti na zemi vytvoří spleť těl tak, aby tvořili co nejpevnější celek. Úkolem policistů je do vypršení časového limitu ( libovolný ) roztrhnout od sebe všechny demonstranty za použití přiměřených prostředků (a to samé platí i pro demonstranty tzn. žádné kopání, škrábání, kousání atd.).
 

Alternativní pravidla

: My to hrajeme s tím, že poldové drží jako "štíty", demonstranti proti nim jdou a vykřikují své hesla. Zapletou se do chumlu teprve tehdy, až se na ně poldové rozběhnou. Velmi drastické, ale u nás oblíbené je, že si poldové berou i šátky a mlátí demonstranty. Tuto verzi si oblíbíte, zvlášť když máte spoustu kluků, kteří jsou náruživí fotbaloví fanoušci.
: Troufám si tvrdit, že 5-15 lidí je trochu podhodnocený interval. V pěti lidechsi to člověk opravdu neužije, zato jsme to hráli i ve 30 :-)
: demonstranti sedí na kolejích a policie je má roztrhnout dokud nepřijede vlak s uranem
: Hráli jsme ji taky pod názvem Czechtech,jen policajti museli ještě navíc vytrženého přemístit "do vězení"-t.zn. za čáru,která byla ještě asi 5 metrů daleko. Kondičně ničivý.:tralala:
: My to hráváme, ale na začátku je policista jen jeden (ale pořádně silný jedinec) a koho si vytrhne, ten se stává taky policistou atd. Časový limit je neomezený a vítězí poslední dvojice (většinou nějací sourozenci:)). Dá se to hrát maximálně dvakrát-jinak jsou všichni mooooooc unavení a polámaní...

Komentáře

: These imaginable workers are clever as they resolution have paid to admit the careers announcement among vacancies listed in it furthermore encompass families, brackets plus subjectives beside spacious backgrounds; numerous of which endow acquire their own accommodation
: Mega hra -hrály jsme ji na víkendovce a bylo to fakt perfektní:)
Kdyby existovala fotka :)%-)%-):hura::hura::hura::hura::hura::hura::hura::hura::neo::neo::neo::neo::sniper::sniper::sniper::sniper::rpg:
: To hrajeme na TenSingu. Je to nej hra co jsem kdy hrála. Poprvý jsem to hrála ve 12ti letech a hned jsem věděla, že to bude masakr. :D Minule jsem vydržela jako poslední, držela jsem se s kamarádkou uplně za všechno. :D Je to nej hra co existuje! Ale víckrát za den bych ji nehrála, to děsně bolí. :D
: mi tomu říkáme nechte prdět mravence v lese taky dobrý název
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!