Výsadek

Počet hráčů1moc
DelšíDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 36 hodnocení70
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 8299 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Do tmy, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: auto, šátky
Chtějí vaši skauti drsňárnu, chtějí něco fakt bomba? Dejte jim výsadek...:) ... aneb vysazení v noci do neznámé krajiny a vrať se, jak umíš...

Pravidla

Dobrovolníci nechť se přihlásí na tuto hru. Nechte si je podepsat na spešl papír a máte je. Teď už je nikdo nezachrání:)
K této hře je třeba auto. Dobrovolníkům zavážemeoči, nasázíme je do auta a rozvezeme po okolí. Vzdálenost od tábora je na schopnostech jedince, znalostech prostředí atd. Na příhodném místě hráče vysadíme, odvedeme kousek stranou od auta a řekneme mu, ať za dvě minuty sundá šátek a vrátí se do tábora. Utečeme, nasedneme a frnk pryč.
Tak a po vysazení hráčů už jen čekáme, čekáme a někdy čekáme ještě déle než je normální na to,až se všicni vrátí.
Doporučení dopředu: bacha na diskotéky, hospůdky, divoká prasata a ježky...:)
Hra "může" být opravdu dlouhá...

Variace: můžete dát hráčům za úkol, aby sehnali housku (vejce...), a za tímto účelem jim dejte pětikorunu.
 

Alternativní pravidla

: V noci.Pro starší skauty a rovery. Mapu na cestu nikdo nedostane, musí se jí naučit nazpaměť(mají na to 1 den v táboře - ve volné chvíli). Jsou rozděleni na 2 skupiny. Vysazujete hráče jednotlivě. Pokud se hráč po cestě setká s jiným z nepřátelské skupiny - svede se přestřelka. Každý má u sebe např.5 papírových koulí. Proto se každý musí pohybovat nenápadně, aby využil momentu překvapení. Samozřejmě nesmí být spatřen ostatními lidmi.

Varianta +, Před výsadkem jsou jsou vyslovena jména obcí a popis místa, kde se nacházejí lístečky. Proto není hlavním cílem se dostat do tábora, ale posbírat lístečky, než je sebere protivník. Vše je diktováno rychle. Na nikoho se nečeká až si to zapíše. Pak se nasedá, nikdo s nikým nemluví, v autě pro pestrost sedí i protivníci. Je důležité si ve skupině předem zvolit taktiku. Kdo má více lístečků vyhrál. Žádné jídlo, žádné peníze, jen voda a občanka:-) Hra se hraje od 23h - 14h(Ve 14h všichni v táboře)

Je to akční a všem u toho lepí!!! :10:
: U nás tomu říkáme výjezd a je to už táborová tradice. V noci je nesmí nikdo vidět a můžou mít u sebe mapu, baterku, buzolu a pití. Pro mladší skautíky byl v loni výjezd ve dne a jeden z nich se po hodině a půl vrátil celej vysmátej, že se svezl autobusem...Což sice nebylo výslovně zakázaný, ale ani povolený....

Komentáře

: na našem táboře to hrají skauti a skautky v noci či brzo ráno a přibližně nejdéle do oběda jsou všichni zpět :) a nezodpovědnost vedoucích? Ta se dá vyřešit. Jednoduše se vytvoří skupinky více hráčů a ke každému je přiřazen vedoucí, který jim na mapě může ukázat, kde se právě nacházejí, i když zajímavější je si to zjistit :) prostě jen hlídá, aby se jim něco nestalo a v případě opravdu velkého oddálení ze směru skupinu upozorní :)
: no to je drsný, to bych si s děckama nedovolila. představa, že v noci hledám dítě, co nedorazilo a za které mám zodpovědnost... od osmnácti nahoru, jinak bych do toho nešla.
: My to šli na táboře 13 let a víc, v úplně novým prostředí po dvojicích, neměli jsme mapu a nebylo to ani ve vesnici. Naše dvojice šla asi tak 15 km...
: U nás se výsadek pro 15tiletý a starší, sice je to takhle nezodpovědné, ale když si vemete, tak hodně věcí co se dějí na táboře aby se užila sranda nejsou moc bezpečné. U nás se dělala houpačka ketrá byla na dvou lanech a houpalo se tak do 6ti metrové výšky. Prostě zážitek, a když dává dítě na sebe pozor, tak je to všechno v pohodě. Ale pozor na ty kance, moc se mě to nelíbý, já sám sem zažil výsadek jen jednou, asi před dvěmi lety a to jsme byly ve skupině a byly jsme vystrašení, strašná sranda :-D. Ještě dodávám že je mě 15. Tak tedy, doporučuji udělat výsadek, a nikdy starší děcka nepronásledujte, kdyby to zjistily, tak budou strašně zklamaní, nebo vás svážou a nechaj vás tam do rána :-D.
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!