Ples upírů

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 20 až moc
Délka: Do 111 minut
Příprava: Náročná
Zapsáno: 6. 7. 2006 v 21.36
Na zámku se chystá velký ples. Ideální příležitost najít si partnera... ovšem je podezření, že mezi návštěvníky jsou i upíři...

Pravidla

Předem doporučuji hrát hru v koedukovaných oddílech...

Příprava: Pustíme nějakou hudbu, do prostoru, který patřičně vyzdobíme, dáme k dispozici jídlo.

Před začátkem hry si každý připraví alespoň 5 lístečků s textem typu "Bylo to úžasné", "Jsi ohromující" apod. a dubový kůl (stačí symbolický). Poté každému dáme kartu - kdo dostane červenou je člověk, kdo černou je upír (upírů by mělo být podstatně méně než lidí).

Vlastní hra: Všichni se nezávazně baví a kdokoli může vyzvat osobu druhého pohlaví, aby si vyšli na procházku. Pokud vyzývaný souhlasí, pak se dostaví k baru, kde jim barman načepuje něco k pití (třeba táborový čaj) a dá jim drobné občerstvení (piškoty, lipa apod.). Pak se dvojice odebere na procházku po okolí a přitom si nezávazně povídají (např. o počasí, o hvězdách ,...) a přitom se snaží zjistit zda ten druhý náhodou není upír (pozn. upíři nenávidí česnek a jsou klaustrofobičtí atd., ovšem na přímé otázky tohoto typu se samozřejmě odpovídá vyhýbavě). Na konec se buď políbí nebo jeden z nich toho druhého propíchne (symbolicky). Pokud se políbí dva lidé, vymění si výše popsané lístečky. Pokud se políbí člověk a upír, tak je člověk nakažen a stává se upírem. Pokud se políbí dva upíři tak jenom ztrácí čas. Pokud člověk propíchne upíra, tak je upír mrtev. Pokud propíchne člověk člověka, tak je propíchnutý mrtev (a aspoň si naposled pořádně zakřičí) a vrah jde dobrovolně do doživotního vězení. Upíři píchat nesmí.

Úkolem lidí je nasbírat co nejvíc lístečků, úkolem upírů je nakazit co nejvíce lidí.

Tma zde není nezbytně nutná, ale je to stylovější (ideální je šero a mlha).
Potřeby: karty, jídlo a pití, lístečky, kůly
Hru přidal: Světluška
Zdroj nebo autor: WikiHerka - herka.deka.cz
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!