Datový kabel

Počet hráčů6moc
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 33 hodnocení29
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3781 krát (1 denně)
Parametry: Do terénu, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: dlouhé klubko provázku
Hledání uschovaného provázku

Pravidla

Legenda:
Skupinka vojáků (nebo pracovníků telekomunikační společnosti) má za úkol přes cizí území natáhnout telefonní kabel (pro telekomunikační využití), po nich nastupují hlídači, kteří mají určený čas na najití a zničení kabelu. Přirozeně je vhodné situovat hru do celkového rámce např. do 2.světové války.

Kabel je představován motouzem, který hráči musí umístit pod jehličí, přes stromy, prostě tak, aby byl velice těžko k nalezení. Oblast, přes kterou má projít komunikační kabel by měla být hodně rozmanitá a přiměřeně velká. Čas na položení a zamaskování kabelu by měl být omezen.

(jako motivaci lze pro starší použít třeba to, že dva poskytovatelé internetu jsou velkými konkurenty a jedna firma škodí druhé a stříhá kabely :))
 

Alternativní pravidla

: My jsme hráli po cestě na výlet.. Jeden oddíl cestou tam schoval a viditelně vaznačil místo a druhý oddíl cestou zpátky hledal.. Ale bacha na to, abyste našli to správný území, začali jsme hledat někde úplně jinde:-)

Komentáře

: Důležitý je vysvětlit, jak přesně hledaný kabel vypadá, aby děti nerostříhaly něco živýho :D :D :D
: My sme to hráli na družinovce, ale nikoho to nebavilo:(
: No tak hru jsme si zahráli na výpravě, skauti skrývali asi 40 minut provázek asi na 25 metrů od stromu k hradu a vlčata ho našli asi za tři minuty na jednom špatně skrytém místě :)) Líbilo se mi, jak byli skauti namachrovaný, jak to mají dokonale schovaný :iq:
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!