Orientační bod na mapě

Počet hráčů20moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyNáročná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 33 hodnocení33
%

Autor:
Zdroj: lyžařské soustředění
Zapsáno:
Zhléhnuto: 5866 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Chodička / strategická, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: svačinka a mapa :))
....TAJEMNÝ POKLAD

Pravidla

Vedoucí vyzvednou hned ráno z jídelny svačinu pro všechny děti v táboře, rozdělí ji na více částí pro jednotlivé týmy (přesně podle počtu dětí v týmu) a jednotlivé příděly ukryjí někde v lese-na skalisku, u potoka, na mýtině... zkrátka na nějakém zajímavém a nepřehlídnutelném bodě uprostřed lesa.... Nebo jen tak v přírodě. Vedoucí zakreslí do map, kam jednotlivým týmům ukryli jakýsi poklad (nikdo z týmů netuší co najde). Týmy vystartují ve stejnnou dobu, ale každý jiným směrem (tam kde má být ukryt jejich poklad.:) ) Na tomto místě však naleznou jen nějaký DOPIS v obálce, kde je další nápověda pro další hledání! (např.: směrem na jih 100kroků, otočit se o 90stupňů doprava, projít lesíkem a zde bude modré zrcadlo :)) ) Tým dorazí na dané místo, kde je obrovská louže a u ní další obálka... Ta opět podobným způsobem naviguje nyní již už k opravdovému pokladu.... SVAČINA! :)) Který z týmů se vrátí první do tábora, vyhrává a zaslouží si odměnu, zatímco poražený tým dostane nějaký úkol-nejlépe pro pobavení ostatních na večerním nástupu (komické sehrání nějaké scénky, vtipu, apod. ...)
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: prosím zaslat hru
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!