Kroky

Počet hráčů513
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 44 hodnocení53
%

Autor:
Zdroj: Willy, Míša
Zapsáno:
Zhléhnuto: 5207 krát (2 denně)
Parametry: Do místnosti, Do tmy, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: žádné
Máš tři kroky na to aby ses zachránil před chycením. Pak už ani krok!

Pravidla

Vybereme jednoho hráče který bude hledač, zavážeme mu oči a pošleme ho na chvíli za dveře. Mezitím se ostatní hráči schovají po místnosti (pod lavičky, na židle, na stůl, do kouta, nebo se jen postaví nebo skrčí v prostoru...), mohou se rozestavět po místnosti i drobné překážky. Zavoláním se přivolá hledač, který má za úkol najít všechny hrače a poznat po hmatu koho našel. Schování hráči však smí udělat pouze celkem tři kroky při útěku před blížícím se nebezpečným hlídačem. Když všechny tři kroky vyčerpají už musí jen stát nebo se krčit. Hledače ostatní můžou mást různými zvuky. Jako krok se nepočítá úkrok jednou nohou na stranu. Jako krok se počítá i skok, plížení se, válení sudů apod...
Je to velmi tichá hra. Hledač musí dobře poslouchat a ostatni být potichu aby hledači nezjednodušili hledáním. Doporučuju hrát hru potmě. Počet hráču závisí na velikosti místnosti. Při velké místnosti můžeme dát i dva hledače
 

Alternativní pravidla

: V našem oddíle je po léta tato hra známá jako "Na medvěda" cílem je se potmě dostat z klubovny ven aniž jste chyceni medvědem.Neuvěříte jaké důmyslné systémy sezáklopek a padacích dveří ze stolů a laviček jsou skautíci schopni vymyslet, aby uvěznili medvěda a pokojně se dostali ven:haha::idea:

Komentáře

: Někdy je zvláště s menšíma problém, že ještě u pátého kroku tvrdí, že 'tohle byl ten třetí'...
: u nas to dopadlo podobne jako u ufona s tim ze se pokazde neco rozbilo
: 2 Ufo: To znám od nás taky, u nás je to to samý.
: V našem oddíle byla tato hra nejprve omezena na jednou za čtvrtletí a později dočasně zakázána, protože ji vlčata chtěly hrát pořád a nechtly hrát nic jiného:haha::pirat:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!