Bomba a štít!

Počet hráčů7moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 414 hodnocení82
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 74666 krát (21 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Pro zasmání, Honička
Potřeby: žádné
Opravdu zábavná honička, u které se sice zadýcháte, ale za to zaručeně umřete smíchy....

Pravidla

Tato hra je velmi jednoduchá.
Každý hráč si v duchu určí svoji "bombu" a "štít", což jsou dva jiní různí hráči. Můžete si určit kohokoliv, ale ostatní hráči nesmí vědět, koho jste si určili.
Když se řekne TEĎ a hra začne, musíte se stále snažit být v blízkosti hráče (musíte běhat), kterého jste si vybrali za štít, ale zároveň utíkat před hráčem "bombou".
Bomba na vás nemůže v tom případě, stojíte-li přímo za svým štítem

Tato hra je velmi zajímavá, protože všichni hráči si určí štít a bombu kohokoliv chtějí a když si například moje bomba mě vybere jako štít, je to opravdu zajímavé =D

Všichni běhají za svými štíty a snaží se ukrýt před svou bombou.... po nějaké době, řekne jeden určený člověk STOP, všichni se zastaví a stojí tam kde skončili. Pokud stojí na dosah své bomby (dejme tomu na 2 metry) a nejsou přímo u štítu, vypadávají ze hry, jestli ale na vás bomba nemůže, hrajete dál a samozřejmě si určujete novou bombu a nový štít!
V průběhu jednoho kola hry si nesmíte bombu ani štít měnit.....

UPOZORNĚNÍ: Tato hra způsobuje záchvaty smíchu=D Takhle vám to asi nepřijde moc vtipné, ale zkuste si to zahrát a uvidíte=)
 

Alternativní pravidla

: Nejlíp se to hraje, když se řekne bomba, tak musíte být nejdál od své vybrané bomby a za štítem, ale když se řekne gomba - maďarsky houba, musíte se nalepit na jiného člověka co jste si vybrali a utíkat před bombou. :)
: Hrajeme to tak, že Štít musí být na přímce mezi Bombou a tebou...
: Taky je dobré, pokud už hráči hru chápou, změnit v průběhu hry, kdo je bomba a kdo štít, takže najednou člověk utíká před tím, koho dřív honil. Zmatek se ještě zvýší :)
: Hrajeme to na akcích ještě jinak, vybereš si jednoho a když se řekne start tak toho dotyčného mušíš např. 5x oběhnout dokola. Je to sranda, třeba na začátek rozcvičky na táboře...
Konec: vyhrává ten komu se to podaří a nebo když už hrajou dětičky dlouho tak to rači ukončíme.
: Kromě "bomby a štítu" zkuste vytvořit s dalšími 2 předem tajně vybranými hráči (podle stejného pravidla jako ve výše zapsané hře) rovnoramenný trojúhelník ;)
: My to hrajeme na dramaťáku jako na "Vraha a obránce". Je to skvělá hra, ale jak ty lidi znám, tzak bych řekla, že někdo může klidně lhát, a nikdo to nezjistí. Je teda na začátku dobrý, aby všichni svopjí bombu a štít napsali na podepsaný lísteček a ten odevzdali organizátorovi. Až se řekne stop, tak by to měl přečíst :))

Komentáře

: Hóóóóóóóóóóóóóódně zajímavé
: Masakr :)
:motorovka:
: Je to super hra určitě bude base děcka bavit ;-)
: Vypadá to dobře, škoda, že jsem to objevila až teď:-(
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!