FACKOVANÁ

Počet hráčů4100
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 86 hodnocení76
%

Autor:
Zdroj: oddíl
Zapsáno:
Zhléhnuto: 29220 krát (19 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Do místnosti, Na ven, Do terénu, Na hřiště, Na cestu, Do vody, Na sníh, Do tmy, Pro zasmání, Morální / sociální
Potřeby: nic
Hra u které se všichni pobaví

Pravidla

Nejdříve si všichni stoupnou do kroužku Jeden dobrovolník,který po odstartování začne se zavřenýma očima chodit uvnitř kroužku je středem pozornosti.Když chodí v tom kolečku,ostatní se ho /jí mohou nenápadně dotknou(tak,aby to nepoznal)
Když ten co chodí do kola ,ucítí,že se ho někdo dotkl,otevře oči a přemýšlí,kdo to mohl být.Poté co se rozmyslí,kdo by to mohl být a tomu určitému člověku dá DECENTNÍ facku.A pokud to byl on ,tak jde místo něj do kolečka,ale když to on není,tak mu tu facku vrátí a hraje se další kolo.
 

Alternativní pravidla

: My sme to hrali ako "frčkovanú". Keď si niekto myslel, že to bol konkrétny človek dal mu frčku do čela. Ak mal pravdu ten človek šiel do stredu, ak nie tak mu frčku vrátil a pokračoval ďalej. :)
: My jsme hráli tuhle hru s tím že první člověk slepého zatahá za nos a ten potom toho, o kom si myslí, že to byl, vezme za ucho a obejde s ním kolečko.

Komentáře

: je třeba dbát na to, aby facka byla opravdu decentní, v případě starších skautů-mladších roverů je to skutečně nutné (proražený bubínek není úplně příjemná věc k řešení)
: Ještě jsem to nehrála, ale už samotný popis mě fakt pobavil. Dnes to zkusím. Ta varianta s nosem a uchem se mi líbí :-)
: My to hráli asi s 60 lidmi na jamboree. Hlavně jim připomínat, že to má být opravdu decentní facka :-D :-D
: :10::10::10::10::10::10::10::10::10:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!