Ninja War

Počet hráčů1020
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 6 hodnocení54
%

Autor:
Zdroj: Ostravští otaku
Zapsáno:
Zhléhnuto: 1225 krát (1 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Na hřiště, Na sníh, K ohni či posezení, Pohybová, Honička, Sportovní, Bojovka, S násilnými prvky
Potřeby: šátky (pro každého hráče jeden), krabičky (pro každý tým jednu), papírky (pro každého jeden)
Válka o svatyně

Pravidla

Hráči se rozdělí na dva týmy, jejichž každý člen si na hlavu uváže šátek (nejlépe aby každý tým měl jinou barvu). Jeden z týmu je kapitán a ten dostane svatyni (krabičku) se životy, jež rozdá ostatním v týmu a svatyni ukryje (to pak oznámí spoluhráčům, kde ji ukryl). Cílem hry je vzít druhému týmu svatyni. Ta se bere tak, že ostatním seberu životy-papírky, které se berou stržením šátku z hlavy. Bránit a útočit se může jakkoliv, ovšem s rozumem :-) Komu seberu šátek, ten vypadává ze hry.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Jaký má význam svatyně když ji nikdo nebere jen se berou šátky na hlavě, to už tam vůbec nemusí být. Z toho důvodu bych přidal pravidlo, že kdo najde svatyni ve vytyčeném území, tak automaticky vyhraje hru aniž by musel sebrat všem jejich životy. Jedině bez toho to je, že to je hra Liščí ocásky s věcí která vůbec nemění ani nezasahuje do průběhu hry, něco jako hrát fotbal s propiskou v kapse, vůbec to není nová hra, pořád je to fotbal
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!