Gummydžús krásy

Počet hráčů520
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůmladší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 9 hodnocení49
%

Autor:
Zdroj: Nápad od videa k storočnici...
Zapsáno:
Zhléhnuto: 1869 krát (2 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Pohybová, Honička, Chodička / strategická, Zážitková / inscenační, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: Hrniec, varecha, aspoň 20 druhov ingrediencií ako soľ, olej, škorica a pod., sáčky a flaštičky do ktorých dáme ingrediencie, vak, papiere a ceruzka, centrofixa ( alebo lepiace papieriky na názvy ingrediencií)
Alebo aj KENTUS KRÁSY

Pravidla

Do rôznych sáčkov a nádobiek si pripravíme ingrediencie (soľ, olej, ocot, puding apod.), ktoré nazveme čudesními názvami (napr. solľ nazveme pomleté drozdie nechty apod.). Dáme si ich do tašky alebo vreciek a deti nás nahaňajú. Keď nás niekto chytí, dáme mu jednu prísadu, ktorú si deti schovajú na jedno určené miesto. Keď už rozdáme všetky, deti musia pohladať ešte recept odvaru. Potom založíme oheň (alebo nezaložíme) a do starého hrnca pridáme ingrediencie podla receptu. Na konci receptu by mala byť veta typu: "Necháme dva roky odstáť", aby to deti nechceli vypiť. Môžme ho aj niekde zakopať a keď deti odídu, vykopeme ho...
 

Alternativní pravidla

: Hráli jsme něco podobného, ingredience byly přísady do bramborového guláše a recpept byl taktéž na bramborový guláš. Recept zněl něco jako "Vezmi hroudu stesku a žalu (cibule) a potrap ji na mazadle zlatého kolovratu (olej) až zčervená...atd... Děti pak podle toho vařili a jedli :-). Doporučuji obzvláště pro vedoucí, kteří neumějí vařit :-D

Komentáře

: Jsme na internetu....... !!!!!
: martanes piš dál. Je tu spousta příspěvků českých i slovenských, nikdy to nikomu nevadilo a vadit doufám nebude ;-) ...Právě naopak, čím více nápadů, tím lépe! Výměny zkušeností a společných kontaktů mezi Slovenskem a Českem nebude nikdy dost.
: Prečo by tu nemohli pridávať aj ľudia zo Slovenska? Alebo by mali písať v češtine?? Nemyslím si, že neviete si to preložiť.
: Who cares if its in Slovak language you moron..... R u an idiot that you can't read it or what...?
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!