Hra

Počet hráčů2moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůdospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 13 hodnocení57
%

Autor:
Zdroj: mí milí Fénixové
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2616 krát (3 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Pro zasmání, Slovní, Na inteligenci / paměť, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: žádné
Spíš taková kolektivní blbost a legrace, než doopravdy hra. Kdo si vzpomene, že hraje Hru, prohrál.

Pravidla

Tato hra se opravdu jmenuje pouze Hra - už jsem se s ní setkala v několika nezávislých skupinkách a nikdy neměla jiné jméno.

Princip Hry je následující:
Všichni členové (party/oddílu/rodiny...) prostě nějaké skupinky, která se (nejlépe) často vídá, hrají Hru (podle jiné verze hrají Hru úplně všichni, akorát o tom nevědí). Hru hrají neustále, Hra se nijak nevyhlašuje, ani se na ní neupozorňuje.

Vaším cílem je NEVZPOMENOUT SI na to, že Hru hrajete. Pokud si vzpomenete, že hrajete Hru, a jste zrovna ve společnosti lidí, kteří ji také hrají, musíte nahlas zahlásit "Prohrál/a jsem!". Ostatní vyhráli a všichni máte půl hodiny na to, abyste opět zapomněli, že Hru hrajete. Během této půlhodiny nemůže nikdo další prohrát.

Už z podstaty věci se zde nedá nijak soutěžit, hrát na body atd. - je na každém, že se přizná, že si vzpomněl a prohrál.

Jak jsem právě zjistila, Hra má i svůj článek na Wikipedii - takže se tam můžete podívat a třeba vám to nepřijde jako taková blbost (pokud o ní teď čtete poprvé a připadá vám to tak).

Poznámky:
*Existuje řada různých variací a jemných odchylek od pravidel, záleží vždy na tom, jak jste dohodnutí s lidmi, kteří také hrají.
*To, že jsem jako vhodnou věkovou skupinu vybrala pouze Rover(k)y, není, jak vidno, tím, že by Hra byla složitá, ale spíš si myslím, že mladší v ní neobjeví její kouzlo a tak by také nehlásili svoje prohry.
 

Alternativní pravidla

: Lidi od nás ze třídy to hrajou tak, že jakmile si jeden vzpomene, že prohrál, tak si vzpomenou všichni, neboť jim to připomene svým výkřikem (takhle jednou celá třída při hodině matematiky vykřikla: prohrál jsem) nemůže vyhrát nikdo, dokud americký ministr (už si nevzpomínám čeho) neřekne veřejně, že vyhrál. Takže nekonečná hra. :-)

Komentáře

: nemůžete říkat "prohrál jsem", když ještě neuběhlo 0,5 hod. ;}
: To je spíš taková antihra nebo vzdorohra.
: prohrála jsem :D

jinak musim rict ze tuhle hru hrajeme .. no hezkých pár let a pořád se drží a pořád je to sranda...:D
: Prohrál jsem.
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!