Hra

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 2 až moc
Délka: Neurčitelná
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 5. 3. 2014 v 22.56
Spíš taková kolektivní blbost a legrace, než doopravdy hra. Kdo si vzpomene, že hraje Hru, prohrál.

Pravidla

Tato hra se opravdu jmenuje pouze Hra - už jsem se s ní setkala v několika nezávislých skupinkách a nikdy neměla jiné jméno.

Princip Hry je následující:
Všichni členové (party/oddílu/rodiny...) prostě nějaké skupinky, která se (nejlépe) často vídá, hrají Hru (podle jiné verze hrají Hru úplně všichni, akorát o tom nevědí). Hru hrají neustále, Hra se nijak nevyhlašuje, ani se na ní neupozorňuje.

Vaším cílem je NEVZPOMENOUT SI na to, že Hru hrajete. Pokud si vzpomenete, že hrajete Hru, a jste zrovna ve společnosti lidí, kteří ji také hrají, musíte nahlas zahlásit "Prohrál/a jsem!". Ostatní vyhráli a všichni máte půl hodiny na to, abyste opět zapomněli, že Hru hrajete. Během této půlhodiny nemůže nikdo další prohrát.

Už z podstaty věci se zde nedá nijak soutěžit, hrát na body atd. - je na každém, že se přizná, že si vzpomněl a prohrál.

Jak jsem právě zjistila, Hra má i svůj článek na Wikipedii - takže se tam můžete podívat a třeba vám to nepřijde jako taková blbost (pokud o ní teď čtete poprvé a připadá vám to tak).

Poznámky:
*Existuje řada různých variací a jemných odchylek od pravidel, záleží vždy na tom, jak jste dohodnutí s lidmi, kteří také hrají.
*To, že jsem jako vhodnou věkovou skupinu vybrala pouze Rover(k)y, není, jak vidno, tím, že by Hra byla složitá, ale spíš si myslím, že mladší v ní neobjeví její kouzlo a tak by také nehlásili svoje prohry.
Hru přidala: Pampeliška
Zdroj nebo autor: mí milí Fénixové
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!