Mezinárodní zločin

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 8 až 100
Délka: Delší
Příprava: Snadná
Zapsáno: 9. 7. 2014 v 21.43
 
Akční hra na pozadí táborového dne

Pravidla

Postavy

Komisař Interpolu - snaží se odhalit, kdo jsou mafiáni. Vyhrává tehdy, pokud zabije všechny mafiány, dřív než zemřou všichni podnikatelé. Komisař je veřejně známá osobnost a netuší, kdo je mafián, a kdo podnikatel.

Mafiáni - Počet mafiánů je na vás podle počtu účastníků, ale minimálně dva by měli být :) Jejich úkolem je zabít všechny podnikatele dřív, než je odhalí komisař.

Podnikatelé - to jsou všichni ostatní. Živí podnikatelé neví kdo je bandita, a kdo poctivec, to zjistí až po smrti.

Vedoucí hry - volitelná role, aktivně se hry neúčastní. Pokud ho ve hře máte, tak rozděluje role, a kontroluje průběh hry, mi hrajeme bez této role a ostatní si losujeme.

Boj

Mafiáni - zabíjí někoho tak, že přistoupí k osobě, dotknou se jí a odříkají formulku \"Běží liška k táboru, nese pytel zázvoru\" (vymyslete si svou pokud chcete) Mezi jednotlivými vraždami musejí udělat 10 kliků. Nabytí zbraně.

Komisař Interpolu - zabíjí stejnou formulkou. Zabít může jen jednou za hodinu. Může ovšem střílet ihned po té, když někoho zavraždí mafián nebo pokud sám zabije mafiána. Pokud mafián zabije 3x za sebou, komisař nemůže střílet 3x za hodinu, pokud nezabil mafiána.

Průběh hry

Na nástěnce je seznam všech účastníků hry. Je zde zvýrazněný šerif. U jména je kolonka čas, místo, má role a role vraha. Pokud je někdo zabit, sesune se na zem a chvíli setrvá. Po té se odebere k nástěnce zapíše, čas a místo smrti, svoji roli pro daný den a roli toho kdo ho zabil, buď mafian nebo komisař. Hra je časově omezena v rámci dne.

Je důležité zachovat pravidlo mlčení. Ten, kdo zemře, mlčí.
Potřeby: Tabulka
Hru přidal: Tesak
Zdroj nebo autor: Náš pionýrský tábor
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!