Chce se mi čůrat...

Počet hráčů810000
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 4 hodnocení43
%

Autor:
Zdroj: Ráďa s Kamčou :-)
Zapsáno:
Zhléhnuto: 563 krát (1 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: žádné
Hra na protažení a pro zábavu. :-)

Pravidla

Děti se postaví do kroužku, chytí se za ruce a překříží si nohy, jako když se jim chce čůrat. (pravou přes levou). Následně se zvolí někdo začínající a ten se PRAVOU nohou, kterou má překříženou přes levou, musí dotknout jakékoliv nohy svého souseda NALEVO! Tím se docílí toho, že má nohy ještě více překříženy a drží hůř rovnováhu. Nohy se může jen dotknout, nemusí na ní přímo dupnout; pro uznání je ale nutná vzdálenost nohy od sousedovy max. 1 cm a na přesun nohy má jen 1 pokus! 2. hráč po dotknutí může hýbat pouze tou nohou, která byla označena prvním hráčem, druhou nesmí hýbat a opět má jen 1 pokus na dotknutí se jakékoliv nohy svého souseda po levé straně. Takto se pokračuje do té doby, než někdo neudrží rovnováhu a nespadne. Pokud jsou hráči příliš dobří, může vedoucí vyhlásit možnost drobného popostrkování, popotahování za účelem vyřadit svého kamaráda vedle. Různá popošlapování, posouvání nohou atd. jsou důvodem k vyřazení ze hry. Jinak jsou dovoleny jakékoliv pohyby. U nás je to jedna z nejoblíbenějších her, vhodná na zabití času a pro zábavu. Baví jak malé, tak velké. :-)
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!