Hledač v Chaosu

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 8 až 99
Délka: Do 34 minut
Příprava: Snadná
Zapsáno: 6. 3. 2016 v 10.50
 
Hledání předmětu či osoby v městečku Chaos.

Pravidla

Družinky startují štafetově z jedné čáry. Každý hráč smí být v poli jen určitý čas (záleží na vzdálenosti, např. 25s - je dobré si to těsně před hrou vyzkoušet a podle toho určit čas) - v případě porušení si vedoucí udělá čárku a hráč se musí neprodleně vrátit zpátky. Za tři čárky se na konci strhává jeden bod (můžete být hodnější - např. za pět čárek bod dolů nebo přísnější - např. za každou čárku bod dolů). Vedoucí může hlásit určitý mezičas (např. nahlásí, že uplynulo 15s).

Na konci trasy čeká hráče obrázek, který je rozdělen mřížkou a označen čísly a písmeny (stejně jako lodě - A1 B7 F3 apod.). Hráči musí do tabulky, kterou dostanou napsat souřadnice objektu, který mají nalézt - některé objekty mají více souřadnic. Za každou správnou souřadnici mají bod. V případě, že je maximálně jedna souřadnice u objektu špatně, tak se nic neděje. Pokud jich je špatně více, tak za každou další mínus jeden bod (opět záleží, jak hodní či přísní chcete být - limity si můžete nastavit podle sebe).

Hra končí po uplynutí časového limitu - aby nastal bodový rozdíl mezi družinami. Nám hra zabrala cca 20 minut. V přiloženém souboru je maximální počet bodů 74.


Potřeby: Stopky, tužka, papír, vytištěný obrázek a tabulky
Hru přidal: Vachyto
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!