Kámen

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Předškoláci, Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 2 až 2
Délka: Neurčitelná
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 25. 3. 2017 v 10.44
Podvraťácká hra na pozadí her jiných...

Pravidla

Hra se hraje na pozadí všedního dne s oddílem, na táboře, na více denním výletě, pobytu někde... Spočívá ve vyhlédnutí si vhodného spolupachatele (nejlépe někdo, s kým se moc nebavíte/ostatní nepředpokládají, že spolu nějak více komunikujete) a položení mu otázky (tiše! aby to ostatní nepostřehli): "Dáme kámen?" -pokud dotyčný kývne na souhlas, nebo jinak souhlasí, můžete začít páchat své "kamenné" zlo: dáváte si jako by kámen, nůžky, papír s tím rozdílem, že dáváte pořád jen kámen a též u toho neříkáte "kámen, nůžky, papír", ale jen "kámen, kámen, kámen" (tiše! aby vás šlo slyšet max. na 1m a vidět jen vaše pěsti, jak se pohybují nahoru a dolů jako u klasického "střihnutí".
Počítáte si tak pokusy, kolikrát si takhle střihnete, než si vás někdo všimne, dotkne se vás a řekne: "STOP!" Přičemž jste skončili třeba u 5. pokusu dát si "kámen, kámen, kámen". Lidé s nejvyšším počtem střihnutí mohou tak vyhrát nějakou odměnu, nebo něco, za provedení tak dokonalého podvraťáctví!

*Musím říct, že ze začátku jsme si dávali všichni fakt pozor, aby 2 lidé nešli někam pryč a tam "nekamenovali", ale časem -za soustředění se na hlavní program- jsme to skoro vypustili a největší rekord byl 17! :-D
Hru přidala: Palačinče
Zdroj nebo autor: Vymyšleno nevědomky na táboře Bobří stopy
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!