Na vampoše

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 5 až 40
Délka: Do 12 minut
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 7. 10. 2007 v 21.48
Zdánlivě jde o hru "na babu", ale zdání klame.

Pravidla

Je potřeba tuto hru hrát někde na vile nebo ve velkém domě, a to za úplné tmy. Takže to hru docela limituje na to, že se musí hrát v zimním období, kdy se dříve stmívá.

Takže nejdřív je potřeba svolat všechny hráče do klubovny, pak organizér hry odejde na chodbu a hráči k němu postupně chodí. On jim řekne buď: "Jsi Vampoš." nebo "Nejsi Vampoš." Hráč si tuto informaci nechá pro sebe a skryje se někde na vile resp. v domě, kde se hra hraje. Jakmile jsou všichni hráči instruováni o své roli, organizér po chvíli zavolá, že hra může započít. Mimochodem - dávejte tak 1 Vampoše na 10 lidí.

V té tmě, kde víceméně jen okny prosvítají záblesky pouličních lamp, začnou hráči po objektu chodit (mohou se i skrývat, to je na nich). Když se ale hráč setká s jiným, musí na něj zasyčet, když i jemu je odpovědí zasyčení, ví, že ten druhý je řadový hráč. Pokud se tak ale nestane, ví, že je to v pytli, jelikož ten, proti komu stojí, je Vampoš. Vampoš se snaží svou oběť dostat tak, že ji začne škrtit. Oběť se může decentně bránit, ale spíš doporučuju utíkat, hehe. Jakmile je oběť uškrcena, stává se i ona Vampošem. "Normálních" hráčů postupně ubývá, až zbude jediný, ale i ten nakonec podlehne.

Je to vážně děsná psina, když v té tmě slyšíte, jak někdo s křikem běží po schodech a snaží se Vampošovi utéct.
Hru přidal: Vali
Zdroj nebo autor: To takhle jednou Břéňa přišel na oddílovku s takovou bláznivinou, avšak autor Česta.
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!