Na vampoše

Počet hráčů540
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 215 hodnocení75
%

Autor:
Zdroj: To takhle jednou Břéňa přišel na oddílovku s takovou bláznivinou, avšak autor Česta.
Zapsáno:
Zhléhnuto: 29129 krát (9 denně)
Parametry: Do místnosti, Do tmy, Pohybová, Bojovka, S násilnými prvky
Potřeby: žádné
Zdánlivě jde o hru "na babu", ale zdání klame.

Pravidla

Je potřeba tuto hru hrát někde na vile nebo ve velkém domě, a to za úplné tmy. Takže to hru docela limituje na to, že se musí hrát v zimním období, kdy se dříve stmívá.

Takže nejdřív je potřeba svolat všechny hráče do klubovny, pak organizér hry odejde na chodbu a hráči k němu postupně chodí. On jim řekne buď: "Jsi Vampoš." nebo "Nejsi Vampoš." Hráč si tuto informaci nechá pro sebe a skryje se někde na vile resp. v domě, kde se hra hraje. Jakmile jsou všichni hráči instruováni o své roli, organizér po chvíli zavolá, že hra může započít. Mimochodem - dávejte tak 1 Vampoše na 10 lidí.

V té tmě, kde víceméně jen okny prosvítají záblesky pouličních lamp, začnou hráči po objektu chodit (mohou se i skrývat, to je na nich). Když se ale hráč setká s jiným, musí na něj zasyčet, když i jemu je odpovědí zasyčení, ví, že ten druhý je řadový hráč. Pokud se tak ale nestane, ví, že je to v pytli, jelikož ten, proti komu stojí, je Vampoš. Vampoš se snaží svou oběť dostat tak, že ji začne škrtit. Oběť se může decentně bránit, ale spíš doporučuju utíkat, hehe. Jakmile je oběť uškrcena, stává se i ona Vampošem. "Normálních" hráčů postupně ubývá, až zbude jediný, ale i ten nakonec podlehne.

Je to vážně děsná psina, když v té tmě slyšíte, jak někdo s křikem běží po schodech a snaží se Vampošovi utéct.
 

Alternativní pravidla

: Myslím že nemusí být tma - mělo by stačit zavázat oči - aspoň nikdo nic neuvidí ;-)
a ještě - jak si mám představit "škrcení"? Abych tam pak neměl 10 mrtvol :(:cert:
: ještě větší psina je když jste v klubovne jevas tam tak kolem 25 a je 1-2smrtky to sse to kácí k zemi rychle a ti co zemřou zůstávaj ležět kdyžna ně někdo trošku silneji šlápne tak zasténaj a stávají se polortvými to znamená že když je vampoš nebo smrtka chytne tak oni chytí někoho dalšího a až poté umírají největší psina je tom že pak člověk neví kdo ho může zabít a kazdou chvílí se za vasimi zády oezve to hrozné aííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!! no jednou jsem to hrala v divadelním kroužku a to jste mely vzdět ty herce z toho jejih ječení vám naskakovala hosí kůže
: no my mame takovy spestreni mensi ze mame postavu Van Helsinga .... to je postava ktery leci upiry, takze zaver muze bejt i takovej ze neni upir zadny
: j a nbo se zavrete do mistnosti, nekam se zasite a nechte jednoho, at vas poslepu hleda. nemuzete se hybat. Je to dost kotel
: Je také možné tu udělat tak, že hráči se na začátku schovají a pak se už nesmí hýbat. Upír (vampoš) pak chodí po domě a dělá mlaskavé zvuky "ts-ts" Když někoho odhalí, kousne ho do krku (pro mladší a stydlivější se ho pouze dotkne) Odhalený musí vydat strašlivý řev a stává se také upírem. Pokud se na začátku podá nějaká legenda, lze z toho udělat velice atmosférickou záležitost, kdy se člověk krčí v koutě, ani nedutá a pouze slyší chodící upíry a tu a tam hrůzostrašný křík :-)
: Na smrtku... To samé akorát místo Vampoše je tady smrtka. A když smrtka někoho zabije tak ten člověk musí vydat nějaký zvuk.(nejlépe třeba jako když se dusí nebo tak něco...) a Smrtek může být víc. Mrtvoly se sbírají k nějakému místu... kdo zůstane poslední vyhrál...

Komentáře

: to vypada zajimave !!!
: :iq::rpg::sniper::asmd::neo::rpg::kulomet::asmd::plamenomet::asmd:
:10::10::10::bomba::bomba::bomba::bomba: Brutal
: Něco jako upíři ;)
: Super hra, na táboře u dětí nejoblíbenější... :hophop: A my vedoucí jsme měli aspoň chvilku klídek, i když nad náma v patře to vypadalo, že se děcka fakt vražděj! :haha:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!