Slizolep

Počet hráčů3moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 21 hodnocení59
%

Autor:
Zdroj: už nevím kde
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2699 krát (1 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Pro zasmání
Potřeby: kbelík, škrob, 3 druhy potravinářské barvy, pavouci (umělí)
Vytáhni předmět z odporné kaše

Pravidla

Uvaříte dle návodu škrob na praní a nalejete ho do kbelíku, potom do něho zamícháte potravinářské barvy, nejlépe kombinovat dva tři druhy, nakonec zamícháte do kbelíku umělohmotné pavouky a úkolem hráčů je pavouky co nejrychleji vylovit.
 

Alternativní pravidla

: My jsme použili škrob+barvivo pro o něco akčnější hru, kde proti sobě bojují 2 a více družin. Obarvený škrob (3 druhy potravin. barviv) se rozlil (nesmí se moc naředit) do mikrotenových sáčků a nechal se ztuhnout. Sáčky jsme rozvěsili po lese tak, aby na ně děti nedosáhly. Cílem každé družiny bylo získat od každé barvy určité množství škrobu (různá barva = různá vzácnost), nesměly však na jeho přenášení použít žádnou nádobu, k dispozici měli jen vlastní ruce. Každé dítě dostalo zašpičatělý klacek, kterým šlo sáček propíchnout a poté z něho "nachytat" sliz a ten donést na určené místo do nádoby. Vyhrává družina, která má první určené množství od každé ze 3. barev. Ve hracím poli se zároveň pohybovali "záškodníci" (roveři), kteří jim v propichování škrobu bránili (komu vytáhli šátek, musel si dojít pro život). Všichni jsme se u toho bezvadně nasmáli. A doporučuji hrát v plavkách nebo v hodně špinavém oblečení...málokdo na konci nebyl od slizu:-D

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!