Dlouhé zimní večery

Počet hráčů620
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 36 hodnocení44
%

 
Autor:
Zdroj: invence 18.smečky
Zapsáno:
Zhléhnuto: 12714 krát (4 denně)
Parametry: Do místnosti, Morální / sociální, Seznamovací
Potřeby: žádné
Povídáte si s dětmi ? Často vás překvapí tím, co o nich nevíte...

Pravidla

Děti si často chtějí povídat a to je to co nám v oddílech často chybí. Utvořte proto dvojice či trojice, kdy jeden rover či vedoucí má k sobě jedno nebo dvě děti.

Seznamte všechny účastníky s tím, že si budou navzájem pokládat postupně otázky z papíru, který každému rozdáte. Rover/vedoucí má jiný papír než vlče/skaut. Až si je všichni navzájem zodpoví, tak si dovymyslí ještě další 2-3 doplňující otázky.

Na konci není špatné ostatní seznámit s tím, co se kdo od ostatních dozvěděl.

Hra je sice jednoduchá, leč v dnešních dnech více než potřebná.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: My si s dětmi povídáme - to je snad celkem normální, ne? Myslím, že na každé akci se najdou chvíle, kdy třeba někdo přijde si popovídat, chce jít chvíli za ruku a tak,... My jsme s dětma i o poledňáku a pořád a nese to své ovoce...
: Omyl, myslim že na tom, kdo je skaut a kdo ne vůbec nezáleží
: No podle mě je to myšlené dobře, jenom je těžké přesvědčit děti (a je jedno jestli mladé hasiče, skauty nebo kohokoli jiného) aby v rámci hry odpovídaly na takové otázky... U nás je to naštěstí tak, že když se některé dítě začne s námi bavit na jiné téma než o hasičích a kroužku, většinou se přidají i ostatní a tím že se je na ty věcí dál ptáme a ukážeme že nás to zajímá, tak pak jsou ochotní toho o sobě spoustu napovědět. Neexistují na to pravidla.Jde jen o to aby se dítě nestydělo se podělit o všední zážitky a hlavně aby my vedoucí to nehodili za hlavu ale rozvinuli konverzaci trošku dál :-) To je jen můj názor na věc. mějte se všichni fajn :-)
: Já neivm, přijde mi to jako dobrej nápad, al esystém jsem moc nepohcopil. U nás je diskuze každotýdenním prvkem. To je asi tím, že nejmse skaut...
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!