Režiséři

Počet hráčů720
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 13 hodnocení42
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3448 krát (2 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Pro zasmání, Divadelní / dramatická
Potřeby: žádné
...aneb Milenci v parku

Pravidla

Na začátku se určí smíšená dvojice, zbytek hráčů odejde za dveře (nebo taky nemusí, záleží na vás). Dvojice má za úkol představovat milence v parku - ale ze začátku není nijak aktivní. Ostatní hráči jsou režiséři a musí dvojici co nejlépe "vymodelovat", aby se milencům doopravdy podobala.
Když už režisér neví, co by změnil, nahradí milence stejného pohlaví a může se začít od začátku (nebo pokud má ještě někdo nápad, může se pokračovat)

Každopádně se chlámou koro všichni, hlavně dotyčná dvojice ;+)
 

Alternativní pravidla

: hra mi připomněla "průpravu z dramaterapie": všichni přítomní se rozdělí do tří skupin, zadá se jedno širší téma (nemusí být) a skupinky se (ideálně v nedohlednu jedna na druhou) postaví svými těly (včetně mimiky) do nějaké situace; když mají všichni vymyšleno, vzájemně si svá statická díla představí (jednička dvojce, dvojka trojce a trojka jedničce) a "kolečko se posune" = skupinky si vystřídají místa a skupina se snaží slovně popsat postavy i situaci, která byla představována právě na místě, na které se posunuli; to vše zapíšou a předají poslední skupině, která na daném místě ještě nebyla; tato poslední skupina rozehraje předepsanou "scénku" dle scénáře prostřední skupiny; skupinka, která na místě byla jako první, zhodnotí, nakolik se finální scénka shoduje s jejich původními představami...
: my sme to hráli tak, že sme asi deset lidí (5holek a 5 kluků)poslali za dveře a zavolali jsme první dvojici, kterou vedoucí utvořila do nějaké pozice-primitivní
potom sme zavolali třeba kluka, který měl tu dvojici upravit, aby to vypadalo jako milenci v parku... můžou stát, ležet, sedět
potom jsme tam toho kluka posadili místo původního a tak jsme pokračovali-střídali holky a kluky

Komentáře

: Já to znám ještě jinak. Několik párů (třeba právě 5 holek a 5 kluků) se pošle pryč a divákům se vysvětlil princip hry. Je přivolán první CELÝ pár a má za úkol udělat milence z vedoucích (z vedoucích proto, aby si každý z dětských párů vyzkoušel obě role). Režiséři se pak dozví, že to samé čeká je a je přivolána další dvojce a tak pořád dokola. K poslední dvojici je pak pikantní přivolat někoho nezasvěceného např. kuchařku, jste-li na táboře.;)
: dobrá hra
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!