Nedostatek tužek

Počet hráčů2moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 112 hodnocení81
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 31763 krát (9 denně)
Parametry: Do místnosti, Morální / sociální, Seznamovací, Rukodělková / tvořivá
Potřeby: žádné
Kreslení ve dvojici jednou tužkou bez mluvení

Pravidla

Hráči vytvoří dvojice, do kterých obdrží jeden papír a jednu tužku. Od chvíle, kdy je hra zahájena, nesmějí mluvit. Mají za úkol nakreslit společně obrázek, napsat jeho název a pod svůj výtvor se podepsat. Podmínka - oba STÁLE drží tužku (nelze tedy provozovat variantu 'chvíli já,chvíli on')! Když všichni dokončí, výtvory vystavíme, oceníme nejoriginálnější a můžeme se společně pobavit o dojmech z aktivity - kdo byl v dvojici iniciativnější, kdo tužku vedl a kdo se nechal vést, kdo vybral téma obrázku, jestli byla společná tvorba spíše bitkou nebo kompromisem...
Cíl hry: rozvoj spolupráce, poznání vlastní dominance či submisivity
Doporučení: provést závěrečnou reflexi
 

Alternativní pravidla

: Hráli jsme podobnou hru na táboře. Všichni si zavázali oči a vedoucí je následně rozdělili do dvojic, že nikdo nevěděl s kým je. Samozřejmě nesmí se mluvit. Každá dvojice dostala kus keramické hlíny. Úkolem je, aby dvojice vytvořila společné dílo z hlíny. Po rozvázání očí přišlo překvapení, s kým člověk spolupracoval a co vlastně nakonec vytvořil. Důležitá je po hře reflexe. Můžu jen doporučit.
: Je možné to hrát i tak, že se k tužce přivážou/přilepí 4 provázky (člověk si s tím musí trochu vyhrát) a každý drží jeden

Komentáře

: Legrace je když jsou ve dvojici levák s pravákem:)
: no vypadá to dobře možná si to na schůzce zahrajene
: Koukám, že se tu objevují u různých her stále stejně hlopé komentáře... Zřejmě od člověka, který pozbyl veškerou inteligenci a sám by nedokázal vymyslet nic... A který si navíc myslí, že když si změní přezdívku, zůstane nepoznán... Ubohé... Tahle hra, stejně jako spousta ostatních je moc pěkná. Díky tvůrcům za tento senza web :-) Jen tak dál :-)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!