Kamzík

Počet hráčů5moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 33 hodnocení65
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7259 krát (3 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Pohybová, S násilnými prvky
Potřeby: žádné
Tak trochu podraz... aneb nekonečné dřepování.

Pravidla

Udělá se kruh, všichni se chytnou za ruky a a začnou společně dřepovat. První (ten kdo to zná) se začne ptát toho, koho má vedle sebe.

-Ahoj
-Čau
-Jak se máš?
-Dobře
-A neviš co je to kamzik?
-Nějaká horská koza ne?
-Ale já myslim hru kamzík...neviš jak se to hraje?
-Hm, nevim, zeptám se dál...

Tak to pokračuje až se objede cely kolečko (čím víc lidí, tím je lepší kratší pokec, pak je to totiž o hubu, ale pokud vás bude hrát třeba 10, dá se to přežít, aj kdybyste si tam vykládali třeba čtvrt hodiny). Když se štafeta dostane zase k tomu prvnímu.

*začátek stejně*
-Ale já myslim hru kamzík... neviš jak se to hraje?
-Vim, eště tři kolečka.

Potom by měli všichni začít hromadně nadávat a posílat vás všude možně. Pokud ne, máte úžasně odolný nebo trpělivý nebo oddaný děcka.
 

Alternativní pravidla

: My hráli zkrácenou verzy ptaní.
-Ahoj
_Ahoj
-Znáš hru na kamzíky?
_Ne tak se zeptám dál

-Ahoj...

Komentáře

: my ty hrajeme jako hru Na zeleného králíčka...a oblíždí se kolo s otázkou např. Kačo znáš hru na zeleného králíčka? odpověd: ne Jirko, neznám hru na zeleného králíčka...a já se ptám vedle...Martine,znáš hru na zeleného králíčka? Ne Kačo, neznám hru na zeleného králíčka...a ptá se vedle Martin...úkolem je se nesmát :D i my máme problém :D
: No to s tim posilanim me vsude mozne byla velka przvda delali to 25 minut
: štafetu znám taky akorát jako "na", "co je to?"¨a musim říct že když se to hraje ve 25 lidech s "tužtičkou" a v protisměru se posílá "špuntík" tak je to něco..
: velice zajímavé, ale obávám se že by to nevydržely moje kolínka. Nicméně znám něco podobného, spíš pro starší, říkáme tomu "server" a je dobré si k tomu sednout, jelikož je to poněkud zdlouhavé, ale zaměstná to mozek potřebujeme jakýkoliv předmět jako štafetu a hráče v kruhu. Hráč 1 má štafetu a řekne hráči č.2 "Na" odpověď 2:"Co" 1:"štafeta" (jeho název např. tužka) 2:"štafeta?" 1:"štafeta!" poté předá předmět hráči č.2 který jej nabídne hráči č.3 pobídkou "Na" avšak háček je v tom, že celá konverzace proudí přes hráče č.2 až k č.1 praktická ukázka: č.2 k č.3 "Na" 3:"Co" 2 k č.1:"Co" 1ke2:"štafeta" 2ke3:"štafeta" 3k2:"štafeta?" 2k1:"štafeta?" 1ke2:"štafeta!" 2ke3:"štafeta!" a hráč 3 převezme předmět a nabídne jej dál hráči č.4 "Na" a opět se opakuje dominový rozhovor, který vždy proudí až k hráči č.1 pokud se vám podaří poslat štafetu kolem celého kruhu přidá se další předmět proudící v protisměru a pak vznikají vtipné situace když se oba předměty sejdou u jednoho člověka a ten musí vést dva rozhovory
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!