Kafe

Počet hráčů10100
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůdospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 73 hodnocení77
%

Autor:
Zdroj: Indiánské léto
Zapsáno:
Zhléhnuto: 15909 krát (5 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pro zasmání, S násilnými prvky
Potřeby: žádné
Z drsnějšího soudku - naskakování na hada z lidských těl

Pravidla

Hráči se rozdělí na dvě přibližně stejně silná družstva. Jedno družstvo se připraví do zástupu. První člen se předkloní a rozkročí se, těsně za něj se přilepí další atd., hlavy by měly být raději schované stranou. Zástup stojí protivníkům zády, nikoli hlavou.

Takto připravený "had" čeká na útok druhého družstva. Ten začíná tak, že se první (většinou nejschopnější) jedinec rozeběhne a musí vyskočit co nejdál na hada, za ním následují ostatní, tímto způsobem by měli naskákat na hada všichni členové družstva a nesmějí spadnout, jinak prohrávají. To se někdy nepovede, had se kácí a tím prohrává. Když se ale podaří a had nápor vydrží, začne sebou mlít a vrtět se (mlýnek na kafe) 10 sekund a když do té doby nikdo z protihráčů nespadne tak vyhráli oni.

Hra je dost tvrdá, ale velmi oblíbená:)
 

Alternativní pravidla

: V našem podání může skákající družstvo získat bod tak, že jeden z nich celou řadu přeskočí na délku (povedlo se nám přeskočit i řadu 7 lidí). První variantou výhry zůstává zbourání řady naskákáním lidí.
: to mi přijde dost nebezpečný pro toho prvního
: na orbisu to (myslím)chorvaé hrály tak že ten první se opřel hlavou o strom

Komentáře

: Hra sice zábavná, ale celkem nebezpečná.
: Říkáme této hře Zeď a hrajem ji s roverama skoro na každý akci.. Je bombastická, ale né, když na vás skáčí vaši sto kilový kamarády prdeláka. Ale krom vykloubeného kolena se nic nestalo a hrdě hru hraju dál, protože je to opravdu správný masakr =).
: :D fakt dobra hra ale znam ju pod nazvem KLÁDA :P
: My to hrály že se lidi postavili jako do kruhu co nejtěsněji k sobě, hlavy daly co nejblíž k hrudníku (aby se jim nic nestalo) a druhý družstvo skákalo na ně. Každej kam chtěl... :c)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!