S Prstenem

Počet hráčů10moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 21 hodnocení52
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 5772 krát (2 denně)
Parametry: Do místnosti, K ohni či posezení, Na inteligenci / paměť
Potřeby: Prsten
Nezapomeneš při velkém soustředění poděkovat?

Pravidla

Hráči si sednout do kruhu. Nikdo nesmí znát řešení této hry, jinak končí její smysl.

Člověk, který tuto hru vysvětluje a zná její řešení, před sebe dá prsten podívá se skrz něj a řekne: 'Skrz tento kouzelný prsten se dívám na Slunce'. Prsten se posílá po kruhu a každý musí tuto větu říci. Ten, kdo tu hru zná jim vždycky po tom, co to vysloví řekne, jestli ANO nebo NE (jestli to udělali správně). Úkolem je přijít na to, CO udělali správně. Řešení je takové, že musí sousedovi, který vám prsten podá poděkovat. Když nepoděkují, tak to udělali špatně - vysvětlující řekne NE. Když to udělají správně, tak ANO... Prsten se posílá po kole tak dlouho, dokud nepřijdou hřáči na její řešení.

Na řešení však musí přijít sami, podle odpovědí. Hřáč, co tuto hru zná jim může na jejich otázky a na nápady řešení odpovídat pouze ANO-NE.
 

Alternativní pravidla

: my sme hru hráli jako Kacafírka. Na začátku si vedoucí k sobě vezme někoho, kdo bude znát princip hry (kacafírka). Řekne "kacafírku kacafírku pořádně se rozhlédni, komu podám ruku já, tomu podáš i ty". Kacafírek se rozhlídne a odejde. vedoucí podá někomu ruku. kacafírek příjde a podá ruku tomu stejnému - PROTOŽE osoba, která obdrží podání ruky je ten, kdo první promluvil po ústřední větě (kacafírku,...
: my tuto hru známe jako¨jedu do ameriky¨. Ten, kdo hru zná řekne: Jedu do Ameriky a s sebou si vezmu:(nějakou věc, která začíná na stejné písmeno jako jeho jméno) a slovo předá. Druhý říká:Jedu do Ameriky a s sebou si vezmu:(nějakou věc) a vedoucí mu podle jeho jména řekne jestli jede nebo nejede a tak to pokračuje dál...
: Místo prstýnku se použije kytara, klavír, housle (nějaký hudební nástroj), na který vedoucí něco brnkne. Ostatní hádají, čí jméno zahrál. (Je úplně fuk, co zahraje. O tom to je.) Většinou děcka počítají slabiky, struny...Ale je to o tom, že kdo první po zahrání vykřine, je to právě jeho jméno. Děcka budou hádat konkrétní lidi okolo sebe, vlastní jméno moc neřeknou.
Hráč musí přijít na princip ozývání.
: My jsme hráli hru na podobný princip. Hráči sedí v kruhu a mohou si podávat cokoli.
Jedna variata je taková, že se hraje S nebo BEZ, předmět se podává, když se podávající usmívá, je to S a když ne, je to BEZ.
Další alternativa je KRIŽOM nebo NEKRIŽOM. To je podle toho, zda má podávající nohy křížem nebo ne.

Komentáře

: a co ked nepodakuje nikto?:D
: existuje ovšem i městečko Sysel, kde mají poze věci s I/Y a s L :)
: ještě je plno takových podobných her ... například městečko bezibezo je to na principu toho že se opět sedí v kroužku a říkAJí se různé věci pokuď řekne že si chce vzít auto tAk si to nemůže vzít aLe pokud řekne autA tak si je může vzít a jeden říká(ten kdo to zná) můžeš si to vzít a nemůžeš si to vzít ... BEZ I BEZ O :-D
: Přijde mi to jako hodně těžké... Taky znám S/Bez a Križom/Nekrižom, a tam se dá správný postup odkoukat od toho, kdo to zná - tady nemá nikdo šanci poznat to hned po prvním kole. A to se mi líbí, určitě to navrhnu :)
Všechny komentáře...




Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!