Sněmovna lordů

Počet hráčů1050
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 337 hodnocení84
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
Autor:
Zdroj: Silvestr 2006/2007
Zapsáno:
Zhléhnuto: 56624 krát (19 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Pro zasmání, Slovní, Na inteligenci / paměť, Na postřeh / šikovnost, Zážitková / inscenační
Potřeby: žádné
aneb Jak přelstít Lordy ;-)

Pravidla

Řekněme, že se hra odehrává v místnosti.

Na začátku hry, se vyberou 3 dobrovolníci (může i více, ale 3 je základ), kteří odejdou za dveře. Těm se řekne, že si musí připravit nějaký proslov,píseň..., čím okouzlí Sněmovnu Lordů natolik, že ho přijmou mezi sebe. Ostatní se stávají Sněmovnou lordů. Je dobré, když si posedají do řad, jako by v divadle, zkrátka ze sebe vytvoří Sněmovnu.

Úkol dobrovolníka: dostat se do Sněmovny. Musí Lordy přesvědčit o tom, že má právo se stát jedním z nich. A je na něm, jak Sněmovnu získá na svojí stranu. Do Sněmovny se dostane tehdy, pokud udělá něco, co minimálně 2 Lordi nezvládnou udělat. (viz níže)

Úkol Lordů: celou dobu napodobují dobrovlníka. Opakují, co říká. Dělají jeho gesta... Pokud ale dobrovolník udělá něco, co minimálně 2 Lordi nemají šanci udělat, je do Sněmovny přijat. Např: dobrovolník má na ruce náramek, který si sundá. Tím udělal něco, co je pro někoho ze Sněmovny nereálné (nemá náramek), tudíž se dostal do Sněmovny. Dobrovolník by měl ale taky pochopit, proč a čím se do Sněmovny dostal.


Vtip hry je v tom, že dobrovolník zpočátku nechápe, proč ho všichni napodobují a začne třeba zmatkovat. To pak je opravdu zábava, když pořád strká ruce do kapes a všichni si je tam taky strčí. Když řekne: "Tak co mám dělat?" A několik lidí na něj zahuláká: "Tak co mám dělat?" :-)

Malá poznámka: Pokud Sněmovna sedí, měl by i dobrovolník dostat židli apod. Je důležité, aby Lordi opravdu řekli, když nějakou akci nemůžou udělat. (viz náramek) Hra není věkově omezená.
 

Alternativní pravidla

: hghgh

Komentáře

: Super hra!
My jsme ji v oddíle pojali tak, že jsme ji hráli v den, kdy přišlo málo dětí tím pádem jde zahrát i vícekrát s tím, že za dveře jdou ti, kteří prve chyběli.

PS: nejvíc nás dostal uchazeč, který to pojal tak, že mluvil tak aby naše opakování jeho slov vypadalo jako odpověď na jeho otázku a tím pádem zavolal prostě dalšího uchazeče a tím nás dostal.....
: Hru jsme s dětmi hráli na výletě a musím říct jak je to perfektní zážitková hra. Před hrou jsme dětem navodili komorní atmosféru k vymýšlení příběhu. No a když přišlo na odvykládání příběhu, proběhla zrada a všichni lordi opakovali vše co dělal (dle pravidel) :haha:
Ze hry nám vzniklo celkem super video, můžete jej zkouknout zde https://www.youtube.com/watch?v=8cVrNr5berc
Klidně můžete i lajknout :10: :hura:
Děkuji za super hru, škoda jen, že se dá hrát ve stejném kolektivu pouze jednou. Šetřte si ji na ten správný okamžik.
: žumpa :pirat::wow::kulomet::tralala::motorovka::break::sniper::asmd::plamenomet::rpg::jedi::jupi:
: Super, narychlo hledám nějakou hru.Tak díky.:10::-):cool:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!