Plamínek života

Počet hráčů450
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 40 hodnocení70
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 15264 krát (6 denně)
Parametry: Do místnosti, Na sníh, Do tmy, Pohybová, Pro zasmání, Honička
Potřeby: pro každého svíčku (nejlépe vyšší), sirky
Zachrániš si svůj plamínek?

Pravidla

Příprava:
Každému hráči dáme jednu svíčku, kterou mu hned zapálíme. Můžeme hráče rozmístit po místnosti, jak uznáme za vhodné.
Pravidla:
Každý hráč si hlídá svoji svíčku a její plamínek, ale zárověň se snaží spoluhráčům jejich "život" sfouknout. Jsou povoleny všechny způsoby maření životů, ale hráči si nesmí navzájem ubližovat (schválně se popalovat apod.)! Vyhrává ten, kterému zůstane jako jedinému svítit plamínek.
Cíl:
Cílem hry je uhlídat si svůj plamínek a co nejvíce jich sfouknout.

- může to být veliká legrace, když se hráči navzájem obcházejí a bojí se napadnout protihráče
- hráči se navzájem můžou polít voskem, proto je lepší používat svíčky vyšší než čajové (ty navíc pálí, když se dlouho drží v ruce)
 

Alternativní pravidla

: Laďa : Proč by měl být idiot? S vlčati jsme to právě tak hráli (v originále se to s balonky jmenuje na ostří nožů) a nebyl s tím jediný problém... Pokud s máte s něčím podobným problém, pak vás upřímně lituji a zároveň jsem rád, že nás rodiče ještě popichují ať děláme drsnější program.
: Mikeš ty seš taky idiot budeš to hrát s vlčatama a přijdou na tebe rodiče s dokopanýma děckama, který budou mít modřiny až za ušima...
: zkuste to hrát z nafukovacim balónkem každej si ho přiváže k noze a pak si po nich dupou
: Hráváme to často ve dvojicích - každý má svou svíčku, ale proti sobě hrají dvojice hráčů. V případě, že jednomu zhasl plaminek, nemůže sfoukávat ostatním, ale může běžet ke svému spoluhráči. Pokud stojí u sebe, zavlojí signál ("Napalujem!") a sfouknutý si svou znovu zapálí a opět se naplno přidá do hry (může zase i sfoukávat). V průběhu "Napalování" je nikdo nesmí napadnout - pozor aby to nekřičeli ještě 10 metrů od sebe:)

Dvojici jde tedy zlikvidovat jen tak, když se podaří sejmout oba hráče +- současně. Je to těžší, delší, zajímavější a plete se do toho i vzájemná spolupráce, proto to mám rád:)
: hravali sme to aj tak, ze sme sa rozdelili na 2 skupiny a kazda dostala len jednu sviecku ... tak v kazdej skupine nepriamo vznikli "utocna" a "obranna" jednotka ... bolo to uz len rychlosti a vynaliezavosti - napr obranna vyliezla na strom, alebo jeden druhemu sadol na plecia aby sa tam nepriatelia nedostali a nesfukli ... da sa hocico vymysliet :)
: Hru je dobré hrát v zimě ve sněhu. Je to větší makačka běhat po kolena zaboření ve sněhu :);-)

Komentáře

: *vlčaty (omlouvám se za spam)
: Taky je důležité, aby byly všechny svíčky stejné, jinak to není úplně spravedlivé. Takže je lepší, když je sežene vedoucí a ne jen říct: na příští schůzku si každý přineste svíčku (pak bude mít jeden čajovou a jeden velkou hřbitovní i se skleničkou a víčkem) ;)
: zkuste to hrát z nafukovacim balónkem každej si ho přiváže k noze a pak si po nich dupou
: my jsme to hráli jako svíčkový fotbal ....každé družstvo mělo jeden kůl zabodnutý v zemi......(jak branky na fotbalovém hřišti) na kůlu mělo každé družstvo zapálenou svíčku...každý hráč měl taky zapálenou svíčku.....ukolem družstva je sfouknout hlavní svíčku na kůlu protihráčů.....jenže bez zapálené vlastní svíčky je zakázan jakýkoliv pohyb kromě toho že si ji musí jít hráč zase zapálit ke svému kůlu.
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!