Pozor, Indiáni!

Počet hráčů20200
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 112 hodnocení73
%

Autor:
Zdroj: Field Mouse
Zapsáno:
Zhléhnuto: 15173 krát (6 denně)
Parametry: Na ven, Honička, S násilnými prvky, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: Indiáni
Zachraň se, kdo můžeš!

Pravidla

Jedná se o další z her na pozadí, jejíž princip sdělíme nejlépe hned při ranním nástupu.
Pravidla jsou jednoduchá. Několikrát za den, ale ne příliš mnohokrát, se pár vedoucích nenápadně odebere z tábora a převleče se za Indiány. Poté jiný vedoucí v táboře zakřičí: "Pozor, Indiáni, zachraň se, kdo můžeš!" Načež se dá dětem tak deset sekund času a poté Indiáni zaútočí na tábor - prostě tam vběhnou. Koho chytí, toho odvlečou jako zajatce (jsou-li Indiáni vedoucí, je fyzický odpor marný) a ten bude za odměnu škrábat brambory, štípat dříví, nebo umývat nádobí, či se jinak vykoupí z otroctví. Jediná obrana proti Indiánům je schovat se či utéct. Indiáni se v táboře příliš dlouho nezdržují, poté, co ho proběhnou sem a tam, otevřou jednu náhodnou chatku a udělají trochu hluku, odtáhnou zase pryč a život v táboře se zase vrací do normálu.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: ad Tucnik....nemáš pravdu....indiáni si drželi otroky.... jestli si hraješ na "indiány" a tohle se tě dotklo, bohužel, ale je to tak. Takže doplnit vzdělání.
Jinak je to hra jak bylo psáno na pozadí, Má vsobě očekávání a náboj. Doplňujeme to o šerifa a pomocníky,podle počtu dětí, kteří mají jednorané pistole....hadrová koule....trefený indián....předem daný úkol nebo služba....
: Tučník: hm! Rozebírat to, kdo koho otročil je u s-humorem-brané táborové hry nesmysl. Když chceš, můžeš si hru pojmenovat klidně "pozor, otrokáři!" nebo jakkoli jinak. Dále jsi nepochopil, že spojení "za odměnu" bylo ze srandy. A nakonec - děcka to baví, je to prostě chvilkové spestření programu, nic víc. Vedoucí se pobaví taky, ale cílem hry není, aby děcka šikanovali a odvlekli je vždycky, když se jim nechce vyčistit záchod. Pokud jsi to viděl takhle, tak hra není pro tebe.
: Zajímalo by mě, jestli má tahle hra i jiný smysl, než pobavit vedoucí. I tak mi to přijde jako dost chabá zábava. A nebyli to indiáni, kdo někoho otročili. Tohle si nezaslouží. A dávat dětem trest za odměnu?!?
: Lago: v pravidlech je, že se bere v úvahu jen zvolání vedoucího a jestli seš vedoucí, tak určitě víš, že stav 'nechce se mi něco dělat' není tak snadno řešitelný... :hophop:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!