Boj o město

Počet hráčů620
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůstarší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 40 hodnocení77
%

Autor:
Zdroj: hra pochází z mé hlavy
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6369 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Bojovka
Potřeby: 50 papírků, 2 barvy krepáku, 2 papkoule
Zjisti slabiny soupeřova města, abys ho mohl zničit.

Pravidla

Účastníci se rozdělí do dvou týmů. Každý tým dostane 14 malých papírků. Na těchto papírkách budou 2krát čísla od 1 do 7 a dvakrát písmena od A do G. Takže budou vždy dva papírky se stejným znakem. Jeden tým dostane všechny papírky s písmeny, druhý všechny s čísly.

Pak každý tým odejde do krepákem vyznačeného území o velikosti cca 4x4m, který představuje jeho město. Zde tým poschovává jednu sedu papírků, které má, čili jedenkrát písmena od A do G, nebo jedenkrát čísla 1 až 7. Druhou sadu si tým libovolně rozdá svým členům, nekterý člen nemusí mít žádný a jiný člen může mít víc než jeden papírek. Tyto papírky představují informaci o slabosti města (něco jako tajná chodba). Každý tým ještě dostane 3 neoznačené papírky, které představují zlaťáky.

Před začátkem si každý hráč naváže na ruku pod rameno krepák (jako při klasické bojovce). Soupeře zabijete strhnutím krepáku a po zabití mu vezmete všechny zlaťáky, které má, a všechny papírky soupeřovo týmu (své už zpět nezískáte). Po smrti se jdete oživit, tak že vám vedoucí u základny naváže nový krepák. Papírek soupeřova týmu můžete také získat v nepřátelském městě, stačí ho najít (papírky by měli být schovány rozumně, ne je zahrabat dva metry pod zem).

Po území se pohybují dvě neutrální postavy (vedoucí): Zbohatlík, který má u sebe 1 až 3 zlaťáky a je možné ho okrást tím, že ho chytnete. Lupič, který okrade vás, pokud vás chytne.

Cílem hry je zničit soupeřovo město bombou, kterou předsavuje papkoule. Bomba se musí zakoupit u vedoucího na základně. Pro zakoupení bomby je třeba zaplatit 10 zlaťáků a ukázat sedm papírků soupeře (celou jednu sadu, což znamená, že pokud hrajete proti týmu s čísly, musíte mít všechny papírky 1 až 7, mít např. papírky 1 až 5 a papírek s číslem 1 a 2 dvakrát, to nestačí, pokud máte papírky navíc - např. papírky s čísly 1 až 7 a papírek s číslem 4 dvakrát - ničemu to nevadí).

Hra končí ve chvíli, kdy jeden z týmů položí bombu do soupeřova města.
 

Alternativní pravidla

: místo krepáku je možné použít toaleťák.

Komentáře

: Mam dotaz. Ale když mám všechny zlaťáky, tak jich je dohromady 9??
3 má každy tým a 3 ten zbohatlík?
: Toto jsme hráli na jednom táboře ve skalách a strašně se mi to líbilo :) opravdu na to moc ráda vzpomínám, je to skvělá hra.
: ok díky za upozornění, už je to opravený
: *protože
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!