Ble ble už jde

Počet hráčů430
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 8 hodnocení47
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
Autor:
Zdroj: vzpomínka z mládí
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2597 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Pro zasmání, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: šátek
hra vhodná na dětské prolézačky

Pravidla

Jeden hráč, tzv. "Ble ble" si zaváže oči, zatočí se několikrát dokola a řekne nahlas: "Ble ble už jde". Ostatní se schovávají na prolízačkách, potichu se přemísťují, uhýbají, tak aby je Ble ble nenašel a nemohl se jich dotknout. Ble ble má za úkol dotknout se schovaného, popř. pohybujícího se hráče. Jakmile se Ble ble dotkne nějakého hráče, vymění si role a hra začíná nanovo od začátku.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: diky vipada to dobre
: keď som bola menšia, hrávali sme to s kamarátkami poobede na ihrisku kde boli 4 šmýkalky, 2 normálne hojdačky, 2 hojdačky pre dvoch, 2 pieskoviská, 2poschodový domček na hranie , 4 lavičky, 3 preliezky a 1 peň. Jednému človeku sa zaviazali oči, musel sa obrátiť smerom , ktorým sme mu nakázali a napočítať do 20. potom nás mal chytať poslepu. Samozrejme my sme museli behať , šmýkať sa, liesť a podobne po celom ihrisku a museli sme byť ticho, aby nezapočul kde sme. A on nás musel chytiť. Pri chytaní mohol hovoriť stopzem, čo znamenalo že keď je práve niekto na zemi, tak ho ako keby chytil. peň a okraje pieskoviska sa ako zem nepočítali. Bola to sranda a dalo sa to hrať aj v trojici. Akurát už sme na to trochu veľký. Ale odporúčam túto hru :hophop::hophop::hophop:
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!