Přesmyčky

Počet hráčů1moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 39 hodnocení42
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
 
Autor:
Zdroj: Vlastní nápad
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7268 krát (2 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, K ohni či posezení, Pro zasmání, Na inteligenci / paměť
Potřeby: Přesmyčky (anagramy)
Hledání pravého významu přesmyčky

Pravidla

Dáme si dohromady slova, která nějak souvisí s prostředím, kde se bude hra hrát. Budeme-li hrát na schůzce, tak to můžou být slova jako "židle, nástěnka, koberec, zahrada" a další, složitější. Následně je potřeba slova dát do přesmyčky a vypsat na papír. K tomu můžete (nemusíte) připsat drobnou nápovědu.

Zajímavý zpestřením je program anagram, který je k dispozici na http://anagram.dingbatway.com/, zadáte si slovo nebo klidně i víc a program vyjede zajímavé kombinace. Pro starší můžete použít už objevené povedené výrazy (na diakritiku se ohled nebere) jako:

Silácké opice - Česká policie
Vnitrostátní vesmír - Ministerstvo vnitra
Nasává cokoli - Ilona Csáková
Kazet veselice - Česká televize

a spoustu dalších, docela se u toho dá pobavit.

Můžete použít moji verzi, která je zde jako příloha jako pdf dokument.
 

Alternativní pravidla

: :-(:):-):-(:(%-):-D:-?:-P:-pB-)8-);-);):grr::schizo::srdce::cert::idea::mnam::wow::ziv::cz::cool::haha::iq::vanoce::papa::hudba::tabacek::pivko::alien::nene::pirat::pozor::megafon::jojo::amen::pc::slunicko::hophop::break::jupi::pis::cosi::hura::10::tralala::motorovka::bomba::kladivko::kulomet::box::rpg::sniper::neo::asmd::plamenomet::jedi:
: @kajinecka větší nevychovanost je mrskat tolik chyb v tak krátkym souvětí :-/
: pište sem nebo dostanete na zadek vi uličníci nevichovaní víte jak jeto ponižující já sem napíšu tolik přesmiček a vi je nečtete to je nehoráznost vy nevichovenci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kladivko::kladivko::kladivko::kladivko::kladivko::kladivko::kladivko::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::rpg::rpg::box::box::box::jedi::jedi::jedi::rpg::rpg::sniper::sniper::neo::asmd::plamenomet::motorovka::motorovka::bomba::bomba::kladivko::kladivko::kladivko::kulomet::motorovka::motorovka::motorovka:

Komentáře

: OMG, my nejsme nevychovaní. Nemusíme to číst. Není to naše povinnost. A v té větě je chyb jako máku. Odteď se mi to už tuplem číst nechce.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!