Sanitka

Počet hráčů515
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 18 hodnocení73
%

Autor:
Zdroj: Trenérský tým dvou Martinů a jednoho Pavla :-)
Zapsáno:
Zhléhnuto: 9299 krát (4 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Do vody, Pohybová, Honička, Sportovní
Potřeby: míče
Vybíjená všech proti všem, na jejímž konci zůstane pouze jeden vítěz!

Pravidla

Hru je lépe hrát v tělocvičně, kde se balóny vracejí od stěn, ale postačí i jakékoli venkovní hřiště nebo louka s vyznačeným územím. Na začátku hry stojí všichni hráči v hracím poli a mají mezi sebou pohozeno několik míčů (podle počtu dětí, dala bych cca 1 míč na čtyři děti). Na písknutí se míče chopí a snaží se vybít co nejvíc lidí. Vybitý člověk jde mimo hrací plochu a pomáhá s vracením zaběhlých míčů zpátky na hřiště. Vybití se lze vyhnout dvěma způsoby: buď člověk uskočí a nechá míč odletět, anebo ho chytí a v tom případě je vybit ten, kdo míč házel. Odražený míč samozřejmě neplatí. Pointa je v tom, že si musí pamatovat, kdo ho vybil a pokud je onen vybíjející vybit někým dalším, může se vyřazený hráč vrátit do hry. (Příklad: A vybije B - B je vyřazen - C vybije A - A je vyřazen a B se vrací do hry.) Tudíž vyhrát lze pouze tak, že osobně vybijete úplně všechny účastníky hry, což limituje maximální počet hráčů tak cca na patnáct. Ve chvíli, kdy jsou v hracím poli pouze dva lidé je dobré velikost hracího pole zmenšit o polovinu.

Alternativní pravidlo: lze hrát i v bazénu nebo jiném vodním prostředí, kde je voda braná jako hrací plocha. Pouze se zdatnými plavci!
 

Alternativní pravidla

: Hrajeme to s dětma pod názvem Pamatovák pouze s jedním míčem - jako klasickou vybiku všichni proti všem jen s tím rozdílem, že pokud je vybit ten, kdo vás zlikvidoval, vracíte se zpět. S poznámkou o zmenšení hracího pole v okamžiku, kdy jsou jen dva až čtyři hráči souhlasím.
: skvěle se hraje v tělocvičně, pokud místo obyčejných míčů použijete ty veliké gymnastické míče o průměru třeba i jeden metr. Hrajeme tak ve 12 lidech se 3 míči, je to super.

Komentáře

: Dobry.:jedi::jedi::pivko:
: hru sem už hrála(při tělocviku) a je super:10::megafon::slunicko::hophop::plamenomet::break::jupi::-):):-P:-pB-)8-):alien::nene:
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!