Sedánky

Počet hráčů12moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 8 hodnocení63
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2182 krát (1 denně)
Parametry: Na ven, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: žádné
Týmy se snaží postupně dostat do stanoveného cíle.

Pravidla

Soutěží proti sobě 2 a více týmů. Každý tým má minimálně 6 hráčů. Hráči týmu se seřadí do zástupu a postupně si posedají - jako první se posadí poslední hráč, a ostatní spoluhráči si pak postupně sedají na nohy člověka, co sedí za ním. Pak se hráči chytnou za ramena. Poslední v řadě začíná závod. Pustí se ramen spoluhráče, vyprostí nohy, vyběhne vpřed, až před prvního spoluhráče a sedne si na jeho nohy. V momentě kdy dosedne, vykřikne - dá tak znamení poslednímu hráči z týmu aby mohl vyběhnout a posadit se dopředu. Takto závod pokračuje, poslední vždy vyběhne a posadí se dopředu, až do té doby, než jeden z týmů dosáhne stanoveného cíle.

 

Alternativní pravidla

: Už jsme sedánkovali skrz potoky a řeky, přes klády, do a z bahnitého svahu, přes písečnou dunu, ostružiním či kopřivami. Jenom to chce odvážného člověka, který vymyslí trasu (protože mu to pak je soutěžícími vráceno i s úroky). Doporučuji proložit týmy i vedoucími, kteří budou udržovat morálku. Pokud se to někomu zdá brutální: "Nezáleží na tom, jestli je zážitek pozitivní nebo negativní, hlavně když je silný :-)"

Komentáře

: Jojo, taky tuto hru hrajeme, nejstarší jí říkají "homo hra" ale stejně je to baví :-)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!