Lidé k lidem

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 6 až moc
Délka: Do 12 minut
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 20. 7. 2010 v 20.35
Kolenem ke koleni ;o)

Pravidla

Ideální je lichý počet hráčů, ale hru lze hrát i v sudém počtu. Pro začátek je vybrán někdo, kdo zavolá: „Lidé k lidem!“. Na toto zavolání hráči co nejrychleji vytvoří dvojice. Osoba, která zůstane bez partnera, je určena jako vyvolávač.

Tato osoba pak zavolá dvě části těla, kterými se hráči musí vzajemně dotknout. Napře: pokud se zavolá „loktem ke kolenu“, partneři se musí dotýkat jedním ze svých loktů kolene druhého partnera. Vyvolávač pokračuje a označí další části, které musí být přidány k současným pozicím hráčů. Pokud se v sérii úkolů stal z partnerů úplný propletenec, nebo se některé dvojice i rozpadly, vyvolávač zakřičí znovu „Lidé k lidem“, hráči musí vytvořit nové dvojice a proces se znovu opakuje.

Do hry lze vnést prvek soutěživosti tím, že se přidá pravidlo, že vyhrává dvojice, která se udrží se spojenými všemi částmi těla jako poslední.

Příklady: loktem ke kolenu, bradou k rameni, nohou k noze (chodidly), dlaň k dlani, levé koleno k pravému koleni, krk ke krku, zadkem k zadku, tvář na tvář, ruku k ruce….
Hru přidala: tonsillitis
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!