Vyzvědači

Počet hráčů10moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 41 hodnocení49
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4498 krát (2 denně)
Parametry: Do terénu, Pohybová, Bojovka
Potřeby: žádné
Zjisti číslo ostatních a sám zůstaň neviděn...

Pravidla

Před začátkem hry každému vedoucí napíše na čelo číslo, nejlépe dvojmístné. Určí se hrací okruh, nejlépe městské prostředí, vesnice, prostě něco členitého, tedy ne louku...:) Na daný začátek hry se všichni rozeběhnou a mají jednoduchý úkol. Zjistit čísla jiných hráčů a to svoje se snažit uchránit! Hra je zásadně bezdotyková, tedy žádné násilí, nikdo si nesmí číslo schovávat rukou ani čímkoli jiným. Jedinou spolehlivou ochranou je být pozorný, umět utíkat a v případě že někoho uvidíte tak vzít nohy na ramena. Samozřejmě je povoleno schovávání v úkrytu a nenápadné pozorování. Dobrou volbou je jen tak nenápadně se třeba zezadu zeptat: "Jaké máš číslo?" Jednou se mi stalo, že mi dotazovaný odpověděl a bohužel pro něj správně...:) Je na vedoucím, jestli si čísla mají hráči zapamatovat, nebo jestli si je můžou psát, záleží na věkové skupině, která hru hodlá hrát.
 

Alternativní pravidla

: Da se to hrat i tak ze se cisla napisou na listecek, kterej se prilepi na zada...kdyz se to hraje v lese..tak je pekny jak sou vsici prilepeni na stromech zady...a rekla bych ze je to jednodussi, aspon se muzou decka divat kde sou ostatni.
: Většinou máme třímístná čísla. Děcka jsou rozuteklá ve vymezeném prostoru v lese a když tjistí něčí číslo, vykřiknou ho nahlas a tím dotyčný vypadává ze hry.

Komentáře

: ukolem je zjistit vsechna cisla spoluhracu...a to svoje se snazit pred ostatnimi ubranit
: A jaký je cíl hry? zapamatovat si čísla druhých nebo utajit to svoje? A kdy hra končí? podle těvh pravidel by mohla být nekonečná...:-?%-)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!