Klobouk

Počet hráčů620
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 12 hodnocení51
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 1507 krát (1 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Honička, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: klobouk nebo čepice, šátek...
Kdo bude rychlejší a odnese si klobouk?

Pravidla

Hráči se rozdělí na dvě družstva. V každém družstvu si rozdělí čísla podle počtu hráčů. Na prostřední čáru hřiště vedoucí položí klobouk, čepici, šátek....

Družstva se postaví na každý konec hřiště jedno. Vedoucí nebo člen, který nehraje se postaví na kraj hřiště a bude vyvolávat čísla. Po vyvolání čísla vyběhne z každého družstva hráč s tímto číslem a snaží se sebrat klobouk a odnést ho na svou stranu hřiště za čáru. Pokud má v ruce klobouk, může ho protihráč plácnout a tím získat bod pro své družstvo. Hráči se mohou po hřišti honit až k čáře soupeřova družstva. Pokud jsou uprostřed hráči už dlouho, může vedoucí zavolat další číslo "na pomoc". Uprostřed může být i více hráčů je to pak zajímavější a je větší šance na získání klobouku.
Můžete si určit do kolika bodů budete hrát a potom si vyměnit čísla a hrát odvetu.
 

Alternativní pravidla

: Připomíná mi to hru "zvěřinec", kde ale mají hráči místo čísel názvy zvířat a ve středu hřiště leží míč, který musí hráč odnést (nesmí ho hodit ani kopnout) na svou polovinu. protihráč mu v tom ale může bránit a to tak, že mu blokuje cestu, věší se na nohy... a trvá-li boj příliš dlouho, běží na pomoc další zvířátka a nebo celý zvěřinec (všichni). Děti u nás Zvěřinec milují, ale je potřeba zdůraznit, jaký způsob bránění už je nepřípustný a být důslední v jeho dodržování, jinak by to mohlo skončit špatně.

Komentáře

: mi jsme pdobnou hru hráli o tělocvika ale jmenovala se boj o dres
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!