Pyramidy

Počet hráčů8moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 113 hodnocení83
%

Autor:
Zdroj: soustředění Klatovy 2007
Zapsáno:
Zhléhnuto: 52098 krát (23 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Na hřiště, Pro zasmání, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: žádné
jednoduchá hra pro malé i velké

Pravidla

Organizátor (nebo hráči sami) rozdělí hráče na dva týmy (možný je i větší počet, ale hůř se to kontroluje). Organizátor zůstává stranou (měl by to být někdo už docela rozumný). Poté organizátor dává povely jakými částmi těla se skupiny smí dotýkat země. (Například 5 nohou, 2 ruce, 1 zadek) Povely by se měly náročností přizpůsobit věku dětí. Po zaznění povelu se jednotlivé skupiny snaží vymyslet a následně seskupit tak, jak bylo řečeno. Když se to nějaké skupině podaří, začne organizátor odpočítávat tři vteřiny. Jestliže se skupině podaří jako první postavit pyramidu za daných požadavků a nespadnout při odpočítávání, má bod. A hra stejným způsobem pokračuje, dokud prostě chceme. Kdo má nakonci víc bodů, vyhrál. Pokud se hraje se staršími mělo by se i domluvit, že když ani jedna skupina nevyhoví požadavkům do nějakého limitu (například 10minut), vymyslí organizátor další zadání do dalšího kola, protože se může stát, že požadavky jsou skutečně nesplnitelné.
 

Alternativní pravidla

: my jsme to hráli tak že jsme se museli ještě přemístit na nějaké jiné místo a nesměli jsme se dokýkat více nohama/rukama a v týmu nás bylo cca 10(měli jsme to na táboře)
: My jsme hráli něco jiného na táboře, šlo o to, aby se celá skupinka dotýkala v co nejmenším kruhu. Na jedné noze nás bylo osum.
: Ahoj, tato hra se dá hrát i mezi rovery s těžšími úkoly. Jeden z nejtěžších co jsme zvládli bylo 4 ruce na 4 osoby (a jde to)

Komentáře

: pls ťapa VYFAJČI MI
: Zkuste ve třinácti lidech nohu, hlavu a tři ruce. Šlo to ale dalo nám to zabrat:nene::nene:Podobné kombinace s hlavou už bývají těžší
: dali jsme na čekatelkách v osmi lidech 2 nohy
: Tak to zkusíme když je to tak dobrý ;)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!