Cestovatelská hra

Počet hráčů312
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 11 hodnocení39
%

Autor:
Zdroj: moje
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2761 krát (2 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, K ohni či posezení, Pro zasmání, Divadelní / dramatická
Potřeby: jeden velký papír na malování trasy, malé papíry na malování dětí, další malé papírky na malování věcí skutečností, situací apod., tužka (pastelka), hodiny s časovým limitem, papír na počítání bodů a figurku
Jak Igor cestoval

Pravidla

Jsou to vlastně trošku okopírované aktivity jen s příběhem. Vedoucí namaluje na velký papír hory, město, řeku, poušť, (cokoli ho napadne) a umístí někam figurku dobrodruha. Začne vyprávět příběh (Dobrodruh Igor byl před dávnou dobou ve městě Pradědov a už ho přestalo bavit být pouhým zmrzlinářem, tak se vydal na dlouhou dobrodružnou cestu. Jenže si zapomněl ********* (třeba rozpustnou kávu)). Teď přichází část, kdy si první dítě v pořadí vylosuje kartičku s tím jak má tu neznámou věc předvést ostatním. Co má předvádět se dozví od vás, protože mu to podáte napsané na kartičce. Vybrané dítě předvádí dotyčnou věc a ostatní se ji pokouší uhádnout. Bod dostane ten kdo uhádne dotyčnou věc první a s ním i ten, kdo ji předváděl (protože to předváděl evidentně dost dobře). Hra může být časově omezená nebo může být jasně určený cíl cesty.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!