Devedesát tři

Počet hráčů10moc
DelšíDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůdospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 7 hodnocení41
%

Autor:
Zdroj: GINTEL, Allan a kol. Prázdniny v pohybu. Praha: Mladá fronta, 1980.
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2242 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Bojovka, Zážitková / inscenační
Potřeby: pila, batoh
Vítězí to družstvo, které dle předepsaných pravidel jako první překoná 93 km.

Pravidla

Jde o hru po všech stránkách náročnou. Nezáleží jen na tom, zda disponujeme rychlými běžci či zdatnými cyklisty, ale jde i o to, zda tito borci umějí prosadit správnou taktiku boje.
Soutěží pětičlenná družstva na okruhu dlouhém 5-6 km o překonání vzdálenosti 93 km. Pohyb po trati je přikázán třemi způsoby: během dopředu, během pozpátku a jízdou na kole (tu je možno nahradit během s batohem o váze 12 - 15 kg). Každý závodník musí absolvovat trať nejméně třikrát, a to všemi výše uvedenými způsoby. Okamžitě po doběhnutí je každý závodník povinen uříznout pilou ,,talíř", což je odřezek z předem připravené kulatiny (každé družstvo má svou) o průměro 20 cm a šířce 3 cm. Absolvování okruhu je uznáno až tehdy, když zmíněný odřezek obdržel rozhodčí.
Každé družstvo může mít na trati vždy jen čtyři závodníky. Vítězí to, které dokázalo využít pravidel a schopností účastníků k překonání předepsané vzdálenosti v nejkratším čase.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: je to jedna z her tzv. oddělávačka. já se rád oddělávám.. vždy mě až překvapí co všechno dokážu a překonám...

účastním se jednoho závodu se jménem 24hodin na koloběžce (http://www.kolobezky.wz.cz/) a to je také dobré na oddělání. (kdyby se chtěl někdo přidat,něco se zeptat a tak, tak email na mě "cyril.atlet1@seznam.cz")
: To máš pravdu, určitě je to dosti náročný. Zatím jsem to nezkoušel. Nedovedu si představit běžet šest km pozpátku. Třeba ještě někde lesem.
: Tak to pak jo... Ale je dost náročný, to zas jo... To my u nás běháme (běhali jsme :-( ) lánskou Hučku - 24hodinový štafetový běh - to byla vždycky supr akce :-)
: Přesně jak píše Pampeliška.
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!