Slepí, němí a bezrucí

Počet hráčů1030
DelšíDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůdospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 127 hodnocení83
%

Autor:
Zdroj: Lukov 2010
Zapsáno:
Zhléhnuto: 56618 krát (27 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Do místnosti, Na ven, Na cestu, Morální / sociální, Zážitková / inscenační, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: šátky, provázky
Vinou vážné infekční choroby je každý nějak postižen. Celý den.

Pravidla

Pokud možno hned brzo ráno se každý z hráčů dozví, že z nějakého důvodu (je dobré vymyslet spojitiost s celotáborovou hrou) přišel dočasně o zrak, hlas nebo o ruce.

Slepým se zavážou oči, bezrukým se ruce přivážou k tělu.

Rozdělení postižení je vyrovnané, třetina je slepá, třetina bezruká a třetina němá. Je vhodné, aby se do hry zapojili i vedoucí.

A nyní probíhá běžný táborový program: rozcvička, čištění zubů, snídaně, nějaké hry (samozřejmě přizpůsobíme), klidně i kraší výlet, oběd apod. Spolupráce je samozřejmě naprosto nezbytná.

Snažíme se přidělit postižení tak, aby např. ti hodně ukecaní ztratili hlas, ti kdo chvíli neposedí zrak apod. Myslete také na to, že nejnáročnější je v našem případě ztráta zraku a nejvíce budou muset ostatním pomáhat ti němí.
 

Alternativní pravidla

: Vážení, neklikejte na ty odkazy, které jsou v tom spamu dole, je v tom nějaká zavirovaná stránka :bomba:
: Je fajn případně střídat postížení po nějaké době ať si všichni užijou všechno.

Komentáře

: Hru bych rozhodně chtěla někdy chtěla vyzkoušet, ale pouze s alternativou vyměňování rolí, protože, ikdyž jsme opravdu dobrá a obětavá parta, bezrukému by málokdo chtěl pomáhat na záchodě :haha::haha:
: Těším se, až ji vyzkouším :10:.Jenom to zapojení vedoucích z bezpečnostního hlediska nedoporučuju :iq:
: :):-):-(:(%-):-D:-?:-P:-pB-)8-);-);):grr::schizo::srdce::cert::idea::mnam::cz::cool::haha::iq::vanoce::papa::hudba::tabacek::pivko::pivko::alien::nene::pirat::pozor::megafon::jojo::amen::pc::slunicko::hophop::break::break::jupi::pis::cosi::hura::10::tralala::motorovka::bomba::kladivko::kulomet::rpg::box::box::box::rpg::rpg::rpg::sniper::neo::asmd::plamenomet::asmd::neo::jedi::jedi::jedi:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!