Zesítění

Počet hráčů1020
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 51 hodnocení80
%

Autor:
Zdroj: možná sem to viděl v telce, ale přesně už nevim :)
Zapsáno:
Zhléhnuto: 34266 krát (17 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Seznamovací
Potřeby: klubíčko vlny nebo provázku
Vytvořte si vlastní síť

Pravidla

Hráči se posadí do kruhu. Jeden z nich dostane do ruky klubíčko nebo smotaný provázek. Na signál hodí hráč klubíčko hráči sedícímu naproti němu a konec provázku drží u sebe. Druhý hráč musí klubíčko chytit, jednou rukou uchopí provázek tak aby byl mezi ním a prvním hráčem propnutý. Následně hází klubíčko křížem přes již natažený provázek dalšímu hráči na proti sobě. Takto hra pokračuje až se všichni „zesíťují“ a stopne se čas. Hra se dá prodloužit ještě o opětovné "odsíťoání", které začíná u hráče, kde síťování skončilo.

Hru je možné pojmout i jako seznamovací - kdo chytí klubíčko představí se a hodí dále. Nebo se klubíčko přehazuje podle pokynů vedoucího. Určitě bude zábavnější pokud se zapojí i dospěláci.

Maximální počet hráčů je omezen délkou provázku, ale je možné vzít i více klubíček a provázek navazovat.
 

Alternativní pravidla

: No a pak nakonec abysme dětem ukázali o síle přátelství, tak pozveme dobrovolníka doprostřed. natažené provázky uvolníme a stále držíme a dobrovolník se na ně lehne a pak společnými silami napnutím provázků ho zvednem. A můžem pak navázat povídáním o tom, že když máme kamarády, na které se můžem spolehnout, tak se navzájem společnými silami můžem v nesnázích i podržet...apod...

Komentáře

: kdyby tu byly i zdroje tak by to bylo fajn.....
: :plamenomet::asmd::neo::rpg::kulomet::jedi::jedi::-?:-D:10::tralala::motorovka::kladivko::bomba::grr::10::jupi::pis::break::kulomet::box::-D:srdce::idea::amen::asmd::slunicko::hophop::cool::ziv::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz:
: To je klasický sociogram. Zařazuje se třeba na konci kurzů, nebo dramatických lekcí, různých sezení a seminářů. Zasekla jsem se na tom a že se to dá hrát jako seznamka...Hmm, dobrý :-) Díky za nápad.
: fajn hra:motorovka::bomba::kladivko::kulomet::box::rpg::sniper::neo::asmd::plamenomet::jedi::pirat::alien:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!