KANADSKÁ NOC

Počet hráčů515
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 16 hodnocení55
%

Autor:
Zdroj: Vlastní zkušenost
Zapsáno:
Zhléhnuto: 1573 krát (1 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Pro zasmání, Zážitková / inscenační
Potřeby: Obličejová barva, lihíče, pěna na vlasy, pasta ...
Kdo z vedoucích nejvíce počmárá děti?

Pravidla

Tato hra se hraje v noci, když děti spí a vedoucí se při ní pořádně vyblbnou. Každý z vedoucích si vezme obličejovou barvu, pěnu na vlasy, třpytky, liháče, šlehačku, pastu na zuby atd. Postupně se vplíží do chatek dětí a všelijak jim "zmaluje" obličej. Než opustí chatku dá ještě na kliku od dveří pastu na zuby. Až se děti ráno vzbudí, nebudou se stačit divit, co se to stalo s jejich obličeji. :D
 

Alternativní pravidla

: Mno, u nás na táboře byla kdysi Kanadská noc taky, tam to ale bylo obecně o jakýchkoliv kanadských žertících :-D
Bohužel jsem tam tehdy nebyl, takže nemám podrobnosti :-(

Komentáře

: To beru :) Já na tom na těhle stránkách byla podobně. Taky jsem hledala nové hry a hodně se jich zde opakovalo. A to, že jsem tady přidala hru, která zde už je, mě celkem mrzí, protože jsem taky vždy rozčilená, že se zde hry opakují. Jenže jak mám vědět, že zrovna hra, kterou zde chci přidat, už tady je. Nedá se projet tisíce her! :)
: Tak jsem se zamyslela sama nad sebou a došlo mi, že kořeny mého rozčílení pramení již z počátku prázdnin, když jsem se snažila najít pár nových dobrých her. Avšak zklamaně jsem opouštěla tyto stránky s neúspěchem a litovala času, který byl zapotřebí k proklikání se mnoha hrami typu: na schovku, baba, přehazka, atp. Dlouho jsem jen nečině přihlížela kupícím se herním samozřejmostem, až mě tvé čerstvé přízpěvky několika tvých obstarožních her tak rozčílily, že jsem se halt neudržela. Promiň, nechtěla jsem vyloženě tebe nikterak slovně napadat, pouze upozornit tebe a ostatní, že např. čokoláda, pan čáp ztratil čepičku, atd. nejsou zrovna hry, které by tu musely být 3x!!! To, že se hře změní název, neznamená, že se hra stává jinou! Howgh!!!
: Opravdu nechápu Dadusko, proč mě tady takto slovně napadáš ?!! Já jsem zde tuhle hru hledala a nenašla jsem ji .. Tak se laskavě uklidni a řvi si po někom jiném ! :) A že nemám dostatek potenciálu-no, neznáš mě, nic o mně nevíš, tak nemáš právo mě kritizovat a soudit. A co se týče tvého rozčilení a pohoršení, no, zamyslela bych se nad sebou, zda tvé rozčilení nemá kořeny někde jinde. Jsi opravdu ubohá, kritizovat umí každý. !!! :) Měj se.
: Ostružino ty asi nemáš mnoho potenciálu pro vymyšlení vlastní hry což? Dost dobře nechápu proč sem někteří lidé dávají neustále totéž dokola. Kvůli tobě, a jiným tobě podobným, se z tohoto výborného serveru stává jenom kupa dokola se opakujících nesmyslů!!! Jsem pohoršena a rozčílena :0)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!