PUZZLE TROCHU JINAK

Počet hráčů812
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 6 hodnocení75
%

Autor:
Zdroj: Vlastní nápad
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4016 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Sportovní, Chodička / strategická, Na inteligenci / paměť, Na postřeh / šikovnost, Rukodělková / tvořivá
Potřeby: 2 puzzle o stejném počtu dílků, 2 desky, 2 šátky, měřič času
Podaří se dětem poskládat puzzle poslepu s pomocí druhého?

Pravidla

Děti utvoří 2 týmy. Rozmístí se po celé louce tak, že utvoří hada se vzdálenostmi: První bude mít druhého před sebou jen kousek, cca 5 metrů, druhý, třetí, čtvrtý, pátý atd. budou od sebe více vzdáleni, cca 20 metrů, a poslední od předposledního budou od sebe opět na krátkou vzdálenost, cca opět 5 metrů. Úkolem prvního z dětí je poskládat puzzle a posílat ho po jednom kousku tomu před sebou. Ten běží k třetímu a předá mu opět kousek pexesa, takto to pokračuje až k předposlednímu v řadě. Poslední běží k poslednímu, který má zavázané oči a před ním je položena deska. Jeho kolem je poskládat puzzle opět dohromady. Předposlední hráč mu může pomáhat, nesmí se ho však dotýkat. Jeho pomoc je pouze slovní. Konec hry může být v případě, že některý z týmů poskládá puzzle tak, jak má být. Nebo se určí časový limit a vítězí to z družstev, kterému se podaří správně poskládat k sobě více dílků.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!