Boj o poklad / nasávaná

Počet hráčů220
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 168 hodnocení83
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 37881 krát (20 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: Brčka, papírky, miska
Máte dostatek dechu, abyste získali poklad?

Pravidla

Hráči se rozdělí do týmů. Po zemi se rozmísti papírky různých barev a zvolí se hodnoty (např. zelený - 5 bodů, červený - 4 body, atd.)

Každý hráč dostane brčko a každý tým jednu misku. Časový limit je třeba 15-20 minut. Až se řekne teď, hráči se rozeběhnou, nasají papírek pomocí brčka a běží ke své misce. Pokud jim papírek spadne, tak ho můžou znovu nasát. Potom se sečtou body a který tým bude mít víc, vyhrál.
 

Alternativní pravidla

: Místo nasávání papírku jsme je foukali před sebou - dvojice dětí jedno dítě vyběhlo a dofoukalo kuličku do cíle a pak se vystřídaly - taková štafeta .o) byla to sranda.
: Místo barevných papírků jsme používali lentilky. Jsou menší, takže jdou hůře najít a těžší, takže potřebujete víc nasát vzduch. Výhodou je také jejich tvar.

Komentáře

: Zítra vyzkoušíme, je to dobrý nápad.
: Tuto hru znám, my to hráli jako na včelky, misky byly úly a barevné papírky nektar s různým počtem bodů. Mezi nektarem jsou i černé papírky - ty značí jakýsi virus a jsou za mínus 5 bodů. Pochopitelně je nikdo nesbírá, ale až do té doby než soupeřící včelky napadne škodit jinému úlu a černé papírky jim tam začnou schválně dávat. (I toto je na hře zajímavé, počkat si koho jako prvního to napadne :-) Vznikají pak různé strategie hry,stráže úlu atp.Barevné papírky je opravdu třeba nastříhat na menší části. My většinou děláme čtverečky 5x5cm. Hraji to s malými dětmi i dospěláky, super, vždy je legrace...
: Místo nasávání papírku jsme je foukali před sebou - dvojice dětí jedno dítě vyběhlo a dofoukalo kuličku do cíle a pak se vystřídaly - taková štafeta .o) byla to sranda.
: Dala jsem tam barevné papíry ale byly dost těžké na nasání takže bud menší kusy a nebo lehčí papír. - jak jsme to hraly dám do alternativních.
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!