Popeláři

Počet hráčů1020
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 21 hodnocení67
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 8990 krát (5 denně)
Parametry: Do místnosti, Pohybová, Pro zasmání, Divadelní / dramatická
Potřeby: žádné
napodobuj a hádej

Pravidla

Vybere se několik dobrovolníku (ideálně 5). Ti se pak pošlou za dveře, kde vyčkají, dokud je po jednom nezavolají dovnitř.

Ostatní v místnosti se domluví, co budou hráči za dveřmi předvádět. Až se tak stane, pozve se do místnosti první z hráčů (A) za dveřmi a sdělí se mu, co bude předvádět. Ten má pak nějakou dobu na to, aby si rozmyslel, jak bude zvolené téma předvádět a pozve se do místnosti jeden z těch, co zůstali za dveřmi (B). A pak pantomimou ukáže béčku téma. Nesmí mu ale říct, co předvádí, ani když skončí. A se pak posadí a to samé pak dělá B s C atd. Nakonec se postupně od posledního do druhého ptáme, co si myslí, že předváděli a nakonec jim A prozradí, co předváděli.

Můžete zadávat obyčejné činnosti, jako například: 'Předveď, jak se odváží popelnice.' nebo také třeba věci, které člověk jen tak nedělá: vybuchující sopku, pstruha v potoce, semafor atd. Mám zkušenosti, že je lepší zadávat takové činnosti, které jen tak nedělají. B až poslední pak netuší, co vlastně předvádějí a často pantomimu spletou a pro přihlížející je to mnohem větší zábava.
 

Alternativní pravidla

: hrajeme, jakp zavod mezi tymy - 2 tymy stoji v zastupu, tak aby nikdo neviděl na vedoucího. Ten poté řekne hráčům na začátku, co mají předvést, ti to ukážou dalšímu, až to doputuje na začátek, kde se poslední hrč snaží uhodnout, co bylo na začátku. Pokud zvládne, tak se posune řada o jednoho

Komentáře

: tak to jsou bez smyslu pro humor...
: Hrali sme neco podobneho a decka to moc nebavilo ;)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!