Popeláři

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 10 až 20
Délka: Do 12 minut
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 22. 10. 2011 v 13.50
napodobuj a hádej

Pravidla

Vybere se několik dobrovolníku (ideálně 5). Ti se pak pošlou za dveře, kde vyčkají, dokud je po jednom nezavolají dovnitř.

Ostatní v místnosti se domluví, co budou hráči za dveřmi předvádět. Až se tak stane, pozve se do místnosti první z hráčů (A) za dveřmi a sdělí se mu, co bude předvádět. Ten má pak nějakou dobu na to, aby si rozmyslel, jak bude zvolené téma předvádět a pozve se do místnosti jeden z těch, co zůstali za dveřmi (B). A pak pantomimou ukáže béčku téma. Nesmí mu ale říct, co předvádí, ani když skončí. A se pak posadí a to samé pak dělá B s C atd. Nakonec se postupně od posledního do druhého ptáme, co si myslí, že předváděli a nakonec jim A prozradí, co předváděli.

Můžete zadávat obyčejné činnosti, jako například: 'Předveď, jak se odváží popelnice.' nebo také třeba věci, které člověk jen tak nedělá: vybuchující sopku, pstruha v potoce, semafor atd. Mám zkušenosti, že je lepší zadávat takové činnosti, které jen tak nedělají. B až poslední pak netuší, co vlastně předvádějí a často pantomimu spletou a pro přihlížející je to mnohem větší zábava.
Hru přidal: Archanděl
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!