Mouchy

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 20 až 100
Délka: Neurčitelná
Příprava: Snadná
Zapsáno: 20. 11. 2011 v 13.14
Děti jsou mouchy a dospělí...

Pravidla

Děti jsou mouchy, těch je vždycky víc a jsou otravný :). Dospěláci si mohou určit, na výběr je: biolit (stříkací pistolka), mucholapka (lano - nesou dva vedoucí, každý za jeden konec), plácačka (plácačka - prostí pobíječi much, tzv. FlyBoys and Flygirls :))... znáte-li další možnosti vybíjení můžete si to zpestřit - dejte vědět.

Ve vyznačené terénu (tábor + přilehlé okolí) rozmístíme to co mouchám chutná, a na co budou klást vajíčka (papírky se svým jménem). Potravu (misky na papírky) můžeme nechat jen tak volně nebo částečně ukrýt a pro zpestření ještě třeba pojmenovat (howna, hnijící ovoce, mršiny, nohy hlavního vedoucího po dvoudenním pochodu, atd.). Potravou může být i sám vedoucí.

Mouchy se na signál začnou pohybovat prostorem a klást vajíčka na svou potravu. Každá moucha může nést pouze jedno vajíčko. Jeli moucha zasažena nebo chycena na mucholapku - ztrácí jednu nožičku (papírek se životem nebo přivázaný fáborek) a případně i vajíčko. Mouchy mají šest nohou a tedy šest životů. Moucha bez nožiček vypadává ze hry. Vajíčka se rozdávají jen na jednom místě, kde vše organizuje vedoucí (rozdává papírky).

Hra je časově omezena. Vyhrává moucha, která nakladla nejvíce vajíček.
Potřeby: papírky, tužky, fáborky, misky, lano, stříkací pistolky, plácačky
Hru přidal: Žába
Zdroj nebo autor: Děti mě otravovaly tak dlouho až...
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!