Latrína

Počet hráčů12moc
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 770 hodnocení84
%

Autor:
Zdroj: niki
Zapsáno:
Zhléhnuto: 108820 krát (29 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Honička
Potřeby: toaleťák, papírky, cedulky...
Zábavná honička s rolemi

Pravidla

Ve vymezeném území je skryta latrína (= ešus s cedulkou Latrína) s papírky označenými "latrína" či "WC". Úkolem hráčů je najít latrínu a poté získat co nejvíce potvrzených lístečků - musí dojít na latrínu, vzít jeden lísteček, dojít za latringirl, která sedí někde na kraji území, nechat si lísteček potvrdit a mohou jít znova.

Aby to nebylo tak jednoduché, pobíhají v území průjmy. Průjmů je asi sedm a mají svá jména (cedulky na zádech - např. řídký, nekonečný, zelený...). Každý hráč má na počátku 3 toaletní papíry (= životy). Pokud hráče chytne průjem, sebere mu 1 toaletní papír. Pokud někoho chytne průjem a on nemá toal. papír, je vyřazen ze hry. Průjmy nesmí příliš blízko k latríně a k latringirl.

Další postavou je zácpa, která se občas objevuje a zdrhá před hráči - pokud hráč chytne zácpu, dostane 1 toal. papír.

Hraje se po určitou dobu. Vítězí ten, kdo má nejvíce potvrzených papírků. Pokud má více lidí stejný počet papírků, vyhrává ten z nich, který si zapamatoval více jmen průjmů. Doporučená cena pro vítěze je role pravého toaletního papíru.
 

Alternativní pravidla

: Na startu si děti vyzvednou papír (útržek) od hajzlbaby a musí se dostat do cíle ke druhé, která útržek podepíše, pak se vrací na start, útržek schovají a jdou si pro nový. mezi stratem a cílem jsou průjmové, jména nemají, jen berou papíry a životy - z papírů jen ty nepodepsané. Po hracím poli chodí zácpa (jen jedna), která životy doplňuje, když děti udělají úkol - deset dřepů apod.
: znam,znam .... no ale nemam tu hru rada
: Já bych se bála, že si děti ty lístečky naberou do zásoby a pak už tam nepůjdou. U nás děti získávjí hovínka.
V lese jsou ukryté dvě WC baby, které každému, kdo je najde dají hovínko(například razítko na kartičku), ale děti nesmí mít dvě hovínka po sobě od jedné WC baby (musí je tedy střídat). WC baba rozdá vždy třeba jen 5 hovínek a pak se jde schovat jinam. :) Dále pak průjmy jsou 3 - Průjem, Total průjem a Total brutal průjem a podle toho ubírají životy (Průjem sebere 1 život, Total průjem 2...). Děti mají kartičku s životy (čárkami - začínali jsme na 3), na kterou zároven mohou sbírat hovínka. Zácpa u nás fungovala na stejném principu.
: nelíbí se mi že po zemi lítaj průjmi a zácpi
: To je naše nej hra na táboře. :D ale mi máme místo latrigirl hajzlbábu. A když někdo nemá toaletní papíry tak může jen chytat zácpu a nic jinýho.. ;-)
: Tuhle hru hrajeme pod názvem hra Na hovno. Ráno při čtení programu se alespoň ti, co to ještě neznají zasmějí. "Odpoledne budeme hrát hru Na hovno." Dobrá hláška. Jinak hra měla vždycky úspěch. Navíc jako ztížení ještě dáváme, že se v průběhu hry střídají průjmy a zácpa, takže si hráči nikdy nemůžou být jistí, jestli je ten který vedoucí chytí nebo ne.
: My jsme to hráli takhle:
*Hráči byli na 3 týmy, každý tým měl u kraje území ruličku papíru ve svojí barvě.
*Na území pak byly 2 latríny, do kterých se po jednom nosily útržky papíru.
*Průjmy chytaly jen cestou tam, zpátky mohl člověk už v klidu.
*Zácpy nezdrhaly, sloužily jako domeček před průjmem, ale mohli u něj být najednou jen 3 lidi.
:hophop:
: my jsme to ještě hráli tak, že průjmy brali i papírky z "latríny".
: My jsme to ještě zkomplikovali tak, že Latringirl měla cedulku Otevřeno/zavřeno... V případě že tam někdo moc dlouho postával, tak při cedulce zavřeno mohly průjmy i k Latringirl:)

Komentáře

: výborná hra :)
: Hrali sme ju na tábore a vydarila sa. Odporucam...:DDD
: Ahoj,tuto hru bych chtěla hrát s dětmi na čarodějnice již tento předvíkend. Prosím Vás,je tu někdo takový kdo by mi vysvětlil jak je to tam s těmi lístečky ? A s tím průjmem a zácpou ? Děkuji :)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!